Jay Leno został wypisany ze szpitala po poparzeniach

Jay Leno został wypisany ze szpitala po poparzeniachCNN

Jay Leno został zwolniony ze szpitala po poparzeniach w pożarze benzyny około dziewięć dni wcześniej.

Były prezenter „Tonight Show”, lat 72, wyszedł w poniedziałek z Grossman-Bern Center w Los Angeles, centrum ogłosiło w oświadczeniu, wraz z udostępnieniem zdjęcia komika niektórym członkom jego zespołu opiekuńczego.

„Komik Jay Leno został dziś zwolniony z Grossman-Bern Center” – poinformował szpital w komunikacie prasowym. „Jay otrzyma dalszą opiekę w ambulatorium Grossmana z oparzeniami twarzy, klatki piersiowej i rąk podczas pożaru w jego garażu”.

Lino, zapalony kolekcjoner samochodówPracował pod samochodem, który spłonął. Jego lekarz, dr Peter Grossman, wcześniej ogłosił, że przeszedł dwie operacje leczenia obrażeń.

„Jestem zadowolony z postępów Jaya i jestem optymistą, że w pełni wyzdrowieje” – powiedział Grossman w poniedziałek.

W swoim oświadczeniu szpital dodał: „Jay chciałby, aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo jest wdzięczny za otrzymaną opiekę i jest niezwykle wdzięczny za wszystkie życzenia”. „Nie może się doczekać spędzenia Święta Dziękczynienia z rodziną i przyjaciółmi i życzy wszystkim udanych wakacji”.

READ  NO WAY HOME Pisarz mówi o skróceniu fajnych interakcji postaci i unikaniu leniwych usług fanów

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *