Jay Leno został wypisany ze szpitala po poparzeniachCNN

Jay Leno został zwolniony ze szpitala po poparzeniach w pożarze benzyny około dziewięć dni wcześniej.

Były prezenter „Tonight Show”, lat 72, wyszedł w poniedziałek z Grossman-Bern Center w Los Angeles, centrum ogłosiło w oświadczeniu, wraz z udostępnieniem zdjęcia komika niektórym członkom jego zespołu opiekuńczego.

„Komik Jay Leno został dziś zwolniony z Grossman-Bern Center” – poinformował szpital w komunikacie prasowym. „Jay otrzyma dalszą opiekę w ambulatorium Grossmana z oparzeniami twarzy, klatki piersiowej i rąk podczas pożaru w jego garażu”.

Lino, zapalony kolekcjoner samochodówPracował pod samochodem, który spłonął. Jego lekarz, dr Peter Grossman, wcześniej ogłosił, że przeszedł dwie operacje leczenia obrażeń.

„Jestem zadowolony z postępów Jaya i jestem optymistą, że w pełni wyzdrowieje” – powiedział Grossman w poniedziałek.

W swoim oświadczeniu szpital dodał: „Jay chciałby, aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo jest wdzięczny za otrzymaną opiekę i jest niezwykle wdzięczny za wszystkie życzenia”. „Nie może się doczekać spędzenia Święta Dziękczynienia z rodziną i przyjaciółmi i życzy wszystkim udanych wakacji”.

READ  AEW ujawnia nowe tytuły mistrzowskie na Dynamite

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top