iOS 15.5 podpowiada Bancomat i Bancontact w Apple Pay

Apple wydane dzisiaj iOS 15.5 beta 2 dla programistówI chociaż aktualizacja nie wprowadza żadnych znaczących nowych funkcji, wskazuje na pewne zmiany, nad którymi pracuje Apple. Kod przeanalizowany przez 9to5Mac Stwierdza, że ​​Apple Pay wkrótce będzie obsługiwać sieci Bancomat i Bancontact.

Dla nieznajomych Bancomat (firma włoska) i Bancontact (z Belgii) to międzybankowe sieci podobne do Mastercard i Visa. W tej chwili karty wydawane przez te sieci nie są kompatybilne z Apple Pay, ale wygląda na to, że ma się to zmienić.

Wewnętrzne kody z iOS 15.5 beta 2 ujawniają, że Apple współpracuje z obiema sieciami, aby ich karty były kompatybilne z Apple Pay, platformą płatności cyfrowych Apple. Nie jest jasne, kiedy dokładnie zostanie ogłoszone wsparcie dla tych kart, ale zakładamy, że stanie się to jakiś czas po premierze iOS 15.5.

wcześniej w tym miesiącu, 9to5Mac Okazało się, że Apple również pracuje nad Zmień nazwę iTunes Pass na kartę konta Apple. Ta karta pojawi się w aplikacji Portfel wraz z saldem na koncie Apple ID użytkownika i będzie można jej używać do zakupów w sklepach Apple Store, App Store i subskrypcjach aplikacji.

Wraz z dzisiejszą wersją beta do systemu dodano więcej kodu związanego z kartą konta Apple, co potwierdza, że ​​ta funkcja zostanie wkrótce wprowadzona.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w nowych wersjach beta Apple, daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Twitter @9to5Mac.

Przeczytaj także:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Tak, „Elden Ring” może działać doskonale w systemie Linux (w tym funkcje online)

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top