Możesz teraz transmitować na żywo rozgrywkę wybranych tytułów Stadia w YouTube w rozdzielczości 4K

Od momentu premiery możliwość strumieniowania rozgrywki na żywo w YouTube z Google Stadia została ograniczona w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. obecnie, Według użytkownika Twittera W imieniu Nohinn transmisja na żywo ma więcej opcji!

W tweecie Nohinn pokazuje, że jego opcje rozdzielczości obejmują 1440p przy 60 klatkach na sekundę, podczas gdy inny użytkownik korzysta z Youtube Transmituj swoją sesję gry Z Red Dead Redemption w 2160p przy 60 klatkach na sekundę (rozdzielczość 4K). Jak na razie wygląda na to, że dostępna jakość, którą można wymienić, zależy w dużej mierze od gry i nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona.

Prawdopodobnie zobaczymy tę funkcję w następnym W tym tygodniu w Stadia, ponieważ była niedawno przeniesiony W rytm co dwa tygodnie. Platforma Google do strumieniowego przesyłania gier zajęła początkowo rok, aby dodać transmisję na żywo, a kolejny rok, aby poprawić jej jakość, ale mimo to myślę, że robi ona doskonałe postępy dla użytkowników, choć nieco wolniej, niż niektórzy mogliby się spodziewać.

youtube sidnar

Aby samemu spróbować obejrzeć powyższą transmisję w 4K, po prostu kliknij Odtwórz, przejdź do ikony koła zębatego w prawym dolnym rogu filmu, wybierz Jakość, a następnie wybierz górną opcję, która ma mały czerwony wskaźnik „4K”. w 4K będzie funkcją Stadia Pro, tak jak teraz w 4K. Będzie to kolejny powód do ulepszania graczy, oprócz innych korzyści, takich jak darmowe gry, zniżki i nie tylko!

Teraz posłuchajmy od Ciebie – czy transmisje na żywo w wyższej jakości są ważne dla Ciebie jako gracza, a nawet dla odtwarzacza strumieniowego, czy po prostu jesteś zadowolony z wysyłania rozgrywki na YouTube w dowolnej dostępnej rozdzielczości? Wyobrażam sobie, że byłoby to jeszcze ważniejsze dla tych, którzy dużo streamują i zdobyli publiczność. Oczywiście Google ma nadzieję, że gry w chmurze na swojej platformie wideo będą istotną częścią rzeczy, więc oglądanie tej funkcji w końcu jest nadal ekscytujące.

READ  Microsoft zapowiada wydanie Windows 11, ogólnie dostępne w święta - TechCrunch

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top