Horoskop dzienny: 16 lipca

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Twój umysł będzie pracował na pełnych obrotach przez następny rok, a przy tak wielu pojawiających się i odchodzących pomysłach musisz być zdyscyplinowany i skupić się na tym, co najważniejsze. Czas przejść od bycia bardzo dobrym amatorem do bycia profesjonalistą z najwyższej półki.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Nie trać czasu na wyjaśnianie innym, co planujesz zrobić w ten weekend. Jest mniej prawdopodobne, że zrozumieją, a jeszcze rzadziej się zgodzą, więc jeśli uważasz, że powinieneś z nim współpracować. W końcu to zrozumieją.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Ktoś wejdzie do twojego życia w ten weekend i zmieni trochę rzeczy i wniesie nowy sens zabawy do twoich działań towarzyskich. Wykorzystaj w pełni ich przyjaźń, gdy są z tobą, ponieważ mogą wkrótce stanąć na nogi.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Zmiany na froncie pracy mogą być teraz nieco mylące, ponieważ trudno jest wiedzieć, co się dzieje i dlaczego, ale to nie znaczy, że powinieneś się martwić. Na dłuższą metę będziesz jednym z nielicznych, którzy skorzystają z obecnego zamieszania.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Być może nie osiągnąłeś tego, co chciałeś osiągnąć w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ale twoje cele nie są zbyt odległe, więc skup się i trzymaj się planu, który zrobiłeś na początku roku – nadal jest bardzo dobry jeden.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Jako jeden z „nieugiętych” znaków zodiaku, nie jesteś typem, który rezygnuje z czegoś tylko dlatego, że robi się ciężko, a jeśli podwoisz swoje wysiłki w ciągu następnych 48 godzin, wkrótce pokonasz to, co jest powstrzymywał cię. Jesteś zwycięzcą!

Panna (24 sierpnia – 23 września):

W twoim świecie może w tej chwili zajść wiele zmian, ale dobrą wiadomością jest to, że przyjrzysz się im ponownie jeszcze w tym roku i zdasz sobie sprawę, że przyniosły one całkowitą korzyść. Wszechświat wie, czego potrzebujesz.

Waga (24 września – 23 października):

Jeszcze ważniejsze jest trzymanie się siebie, jeśli współpracownik ma ciężki okres w ten weekend. Możesz nie dbać o to, co myślą o tobie, ale jeśli nie odpowiesz, może to zachęcić innych, aby również ci się przydarzyli.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Ktoś, kto dołączy do Twojej grupy społecznej na najbliższe 48 godzin, sprawi, że Twoje serce zacznie bić szybciej i tak, możliwe, że w Twoim życiu pojawi się nowa miłość. Ale nie daj się wciągnąć w nie tak bardzo, że ignorujesz swoje zobowiązania wobec obecnych przyjaciół.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

W pewnym momencie w ten weekend okaże się, że nadszedł czas, aby odpuścić coś, co nie jest już warte czasu, wysiłku i pieniędzy, które na to wydajesz. Zmniejsz straty i pokonaj to raz na zawsze.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Kosmiczna aktywność w twoim przeciwstawnym znaku może być testem relacji, ale dobrą wiadomością jest to, że przyjaźnie i związki emocjonalne, które przetrwają ten trudny czas, przyniosą radość do końca życia. To niezbędny proces.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Może być trudno podejść do tego, co od ciebie oczekuje się, z energią i entuzjazmem, ale jeśli włożysz w to wysiłek, może to być naprawdę świetna zabawa. Możesz nawet odkryć, że masz smykałkę do zajęć, za które ważni ludzie dużo zapłacą.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Nadszedł czas, aby poważnie podejść do czegoś o charakterze twórczym lub artystycznym, z którym do tej pory bawiłeś się. Planety wskazują, że rozwijanie swojego talentu w tej dziedzinie jest częścią twojego przeznaczenia, a wraz z nim przynosisz światu szczęście.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  Przewodnik Michelin po Vancouver: najdroższe i najtańsze przedmioty

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top