Hit Row ujawniło, że rozmawiali tylko o przyszłych planach przed premierą, w tym WWE 2K22

W rozmowie z Dostroiłem otwarte radio (przez zapasy), byli członkowie Hit Row Top Dolla i Ashante Thee Adonis opowiedzieli o swoich planach na przyszłość w WWE przed ich premierą w czwartek. Oto najważniejsze informacje:

Adonis opowiada o tym, jak zmieniają się plany, zanim się pojawią: „Czwartkowy poranek był trochę dziwny, ponieważ zarezerwowaliśmy SmackDown i Survivor Series i RAW, a potem nie byliśmy zarezerwowani. Znowu zarezerwowali dla nas, a potem nie dokonaliśmy rezerwacji. dzieje się w WWE, jest wiele rzeczy do odkrycia”. Pomyślałem: „No cóż, może będą mieli coś dla nas i polecimy w sobotę czy coś”. Ale pamiętam, jak oglądałem futbol w czwartek wieczorem i Nie odebrałem telefonu Jona Laurinaitisa. Oddzwoniłem do niego, a on powiedział mi o cięciach w budżecie i tak dalej. W ten sposób powiedziałem: „Dziękuję”. Tak właśnie jest.

Douli za poinformowanie Cię o przyszłych planach grupy: „Właśnie poszliśmy do [WWE] Centrala, poznaj wszystkich, porozmawiaj ze wszystkimi. Rozmawialiśmy o tym, jak uzyskać działające liczby i rozmawialiśmy o tym, jak będziemy wielką sprawą i zobaczymy [WWE 2K22] gra wideo. Wszystkie te różne rzeczy i wszystko zostało wyrwane spod nas.”

Dolla wciąż ogląda WWE: „To niefortunne, jak się sprawy mają, ale pod koniec dnia nie powiem nikomu, aby nie oglądał ponownie WWE. Nie mówię nikomu, aby nie oglądał ponownie WWE. Zamierzam oglądać WWE – Nie udaję, że nie jestem – Oglądam wszystko, ale to nie wszystko, bycie wszystkim. Nie tutaj musimy odnosić sukcesy. Jesteśmy bardziej niż zdolni do pójścia gdziekolwiek na tym świecie i uczynienia tego samego efekt.”

READ  Wprowadzenie do „Licznika kart”: Oscar Isaac w thrillerze Paula Schradera

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top