Hill wykonał 20 rzutów obronnych, a Złotym Rycerzom udało się oślepić Sharks

Kaapo Kahkonen obronił 34 razy dla Sharks (2-11-1), którzy zakończyli dwa pierwsze zwycięstwa w sezonie.

Byli lepsi; „Nie byliśmy wystarczająco dobrzy” – powiedział napastnik San Jose Mikael Granlund. „Wygrywali znacznie więcej bitew i oczywiście stawiali nas trochę w tyle, więc musimy być lepsi”.

Pietrangelo dał Vegas prowadzenie 1:0 po 1:00 pierwszej tercji, zdobywając pierwszego gola w sezonie, zdobywając bramkę po dogrywce.

„Od początku zdecydowanie prezentowaliśmy się słabo” – powiedział trener Sharks David Quinn. Dodał: „Ponowna porażka 2:0 z pewnością nie pomogła naszej sprawie. Przez całą noc byliśmy tylko o pół kroku od zwycięstwa.

„Dużo się broniliśmy i nie mogliśmy dokończyć gry. Naprawdę gonimy grę od punktu krążka.

Martinez podwyższył na 2:0 o 11:19 po pierwszym podaniu Amadeo z punktu.

„będzie [Carrier] „Sprawdziłem bramkarza i Marty znalazł wejście do środka” – powiedział Amadeo.

Carlson podwyższył wynik na 3:0 po 2:24 trzeciej tercji po bramce zdobytej przez strzelonego gola. Martinez podwyższył wynik na 4:0 o godzinie 4:40, zdobywając drugiego gola po strzeleniu z lewego koła.

„To był dobry mecz” – powiedział Martinez. „Pietro wykonał naprawdę dobrą robotę”. [reeling] Ten facet jest obecny i daje mi więcej czasu i przestrzeni. Jeszcze bardziej byłem zaskoczony ilością czasu, jaki spędziłem. Więc obejrzałem się i okazało się, że tak naprawdę nikogo tam nie było, więc zdecydowałem się strzelić piłkę, która wpadła do bramki.