Hemsworth wpadł w panikę z powodu „Furiosy”

Hemsworth wpadł w panikę z powodu „Furiosy”

National Geographic

Wydaje się, że Chris Hemsworth uwielbia wyzwania związane z oceną w nowym serialu National Geographic „Limitless”. Aktor nie powstrzymuje się przed zmierzeniem się z czymś trudnym.

Jednak gwiazda „Thora” stanęła przed innym wyzwaniem w ramach przygotowań do długo oczekiwanego prequela Furiosy „Mad Max: Fury Road” George’a Millera.

Aktorzy Tom Hardy i Charlize Theron mówili wcześniej o trudnościach, jakie napotkali podczas długiej i żmudnej produkcji „Fury Road”, ponieważ Miller nie dostarczył tradycyjnego scenariusza do filmu – jest reżyserem znanym z kręcenia filmów o piekle i „znajdowania” ich w postprodukcji.

W tym przypadku tak nie było, ponieważ Hemsworth miał ukończony scenariusz i mnóstwo czasu na pracę nad swoją nikczemną postacią z Warlord Dementus. Chociaż grał złoczyńców już wcześniej w filmach takich jak „Źle się dzieje w El Royale” i „A Perfect Getaway”, przygotowania do kręcenia trochę wstrząsnęły Hemsworthem.

Pojawienie się na Josh Horowitz Wesoły/smutny/zmieszany podcast (Przez EW), Hemsworth mówił o tym, jak bardzo różniło się to doświadczenie od tego, jak zwykle się przygotowuje:

„Często dostaję scenariusz i już po pierwszym przeczytaniu, po drugim przeczytaniu wiem, kim jest ta postać, i mam natychmiastowe, głębokie poczucie przywiązania do niego, na przykład: „Dobra, rozumiem”. Przeczytałem to dwa lata przed rozpoczęciem zdjęć i byłem pod wrażeniem scenariusza. To była najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek czytałem. Uwielbiam George’a Millera – ale nie wiedziałem, kim jest ta postać”.

Hemsworth powiedział, że dopiero w trakcie prób w końcu znalazł tę postać:

„Robiliśmy próby przez około cztery tygodnie, zaczęliśmy się temu przyglądać i zagłębiać w to, i różne rzeczy zaczęły do ​​mnie przychodzić. A potem, jakieś dwa tygodnie przed filmowaniem, coś kliknęło. Pomyślałem, och! Och. Myślę, że to jest to. „Myślę, że w ten sposób się porusza”.

Wskazał, że jest zadowolony, że w końcu go znalazł, ponieważ aktor był pogrążony w panice, niepokoju i zwątpieniu przez pełne dwa lata między otrzymaniem scenariusza a rozpoczęciem zdjęć:

„Kilka lat temu byłem przerażony. Pomyślałem sobie: „Wykoleję jedną z najbardziej kultowych serii”. Porzucę Mad Maxa. To będzie mój wada.”

Chociaż były pewne nerwy przed rozpoczęciem zdjęć, rzeczywiste kręcenie „Furiosy” wydawało się przebiegać gładko dla Hemswortha, który nazywa to „najlepszym doświadczeniem w mojej karierze” i „czymś, z czego też jestem najbardziej dumny”.

READ  Reboot na żywo Gargulców pojawi się w Disney+ z Jamesem Wanem

Furiosa ma trafić do kin 24 maja 2024 roku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *