Oczywiście Drill udzielił najlepszego wywiadu z Elonem Muskiem na Twitterze

Oczywiście Drill udzielił najlepszego wywiadu z Elonem Muskiem na Twitterze

Elona Muska

Elona Muska
obrazek: Noam Galai/Getty Images autorstwa Heidi Klum

Ponieważ Twitter kontynuuje swoją niewygodną działalność wijąc się pod jarzmem nowego właściciela Elona Muska, Washington PostZabezpieczył Taylora Lorenza Jaki może być ostateczny komentarz na temat wychowania Muska Kierownictwo witryny: wywiad z użytkownikiem Twittera, drReel, były komik Dubbingowany Dla tych pierwszych „patron internetu”. klub AV redaktor Claytona Purduma.

Jak wiele osób zauważyło, drril jest rodzajem prototypu internetowego plakatu, jakim Musk wydaje się być tak zdesperowany — zabawny, nieprzewidywalny, w dużej mierze niezainteresowany tym, by wyglądać fajnie i oczywiście super fajnie. (Nie bez powodu Musk opublikował kiedyś mema, który był klasycznym DŻart ze wszystkimi znakami identyfikacyjnymi Fly.) Tylko w tym tygodniu w Zatoce można znaleźć wyraźne dowody na to, że ich zdolności wysyłania są obfite: Kalmsk „phishing„Stephen King nie jest zainteresowany talentem każdego siódmoklasisty grającego„ I Don’t Touch You ”.”„,” drRell po prostu upiekł Muska żywcem w wywiadzie. „Elon wydaje się być jednym z klasycznych showrunnerów komedii” — powiedział Lorenz w pewnym momencie podczas wywiadu. „Wszystko, co robi, to komedia. Zawsze próbuje mnie rozśmieszyć, dlatego wszystkie jego samochody są samobójcze”.

Kontynuując temat, DReel wycelował w obietnicę Muska, by zacząć redukować algorytmiczne skupienie się na „negatywnych” tweetach, co wywołało oskarżenia, że ​​ustanowi tzw. cień praktyki. „MWolność słowa została wykorzeniona” – drPrawdziwe potwierdzone. „Załóżmy, że Tesla uderza i zabija mojego syna. Może myślę, że to w porządku, to nie jest tak negatywne, że Tesla uderzył mojego syna i zabił go. To dobrze, ponieważ jest to praca w toku”.

Cały wywiad jest taki – rodzaj głupiej, autoironicznej, czystej dziwaczności, która uosabia bardzo specyficzną odmianę komedii internetowej. (Pewnego razu drRiel twierdzi, że takNigdy nie zapłaciłbym za niebieski znacznik wyboru, ale dzieje się tak, jeśli Musk zasalutowałjaka praca,”Uważam, że moim obowiązkiem jest odebrać telefon. Na pewno to zrobię. Będę jego psem i wykonam każde jego polecenie jak obrzydliwy pies. Błagałbym go o litość i nauczyłbym się kodować, jeśli by mu się to podobało. ’) Zdanie po zdaniu, to jeden z najlepszych wywiadów, jakie przeczytaliśmy w ciągu całego roku – i mocne przypomnienie o dziwnym i bardzo cennym świecie, który jest teraz zagrożony przez obsługę serwisu przez Muska.

READ  Apple pozywa NSO „hakera za zapłatę”, przed którym ostrzegał kanadyjski cyberprzestępca Citizen Lab

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *