Gwiazda NJPW chwali Jade Cargill z AEW za występ pasów

Jade Cargill odniosła kolejne zwycięstwo i kontynuowała swoją niepokonaną passę, podczas której wygrała Bitwa o pasy AEW V.A.E.W w piątek, kiedy z powodzeniem obroniła mistrzostwo TBS przeciwko Skye Blue. Spotkanie zakończyło się znakomitym zakończeniem, gdy firma Cargill odwróciła Hurricane’a, aby wyrzucić Blue w powietrze, a następnie złapała go, by przygwoździć niezgrabny koniec, kończąc wszystko w wielkim stylu.

Finał wywołał ogromną reakcję publiczności, a także zwrócił uwagę nowej japońskiej supergwiazdy Willa Ospreaya, który był pod wrażeniem atletycznej zdolności kobiet do utrzymywania tego miejsca w całości. Były mistrz wagi ciężkiej IWGP Stanów Zjednoczonych odpowiedział na wideo z finału Tylko mówię„niesamowity” na Twitterze, na którym obie supergwiazdy AEW podziękowały mu za pochwałę.

Oczywiście Ospreay wie co nieco o dokonywaniu niesamowitych wyczynów na rzecz atletyzmu, ponieważ jest to coś, do czego jest stworzony przez całą swoją karierę.

Dla firmy Cargill zwycięstwo Odniosła 48. zwycięstwo w swojej karierze AEW Kontynuuje swoją potencjalną podróż do rekordu 50-0. Wygląda na to, że jest teraz na kursie kolizyjnym z jednym ze swoich byłych chłopaków, Red Velvet, który pojawił się przy ringu, aby gapić się na mistrza podczas meczu. Velvet i Cargill połączyły siły na początku tygodnia w „AEW Dynamit” pokonać Blue i Kyrę Hogan, ale tej nocy Velvet odeszła od swojego partnera przed finałem, powodując napięcie między nimi.

READ  Olivia Jade Giannulli dołącza do 30. sezonu DWTS po skandalu w college'u

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top