Franna opuściła Red Wings przez cztery miesiące z powodu kontuzji barku

Jakub Franna Ominie go cztery miesiące w Detroit Red Wings z powodu kontuzji barku, która wymaga operacji.

25-latek doznał kontuzji podczas pierwszych 10 minut treningu w niedzielę, jego pierwszego dnia na obozie, z powodu problemów z wizą.

The Red Wings otwierają sezon u siebie przeciwko Błyskawicy Tampa Bay 14 października.

– W ostatecznym rozrachunku będziemy musieli bardziej polegać na głębi niż na jednym lub dwóch dobrych zawodnikach – powiedział w czwartek trener Jeff Blashel. „Ale jest wielu graczy, którzy niekoniecznie udowodnili, że są tego typu graczem z pierwszej szóstki bez cytatu. To nie znaczy, że nie mogą być w ogóle. Oznacza to po prostu, że mają aby to udowodnić, a są z tym związane niewiadome.” , być może to, co nieznane, jest z naszej strony niepewne.

„Ale pozytywną rzeczą dla nas jest to, że mamy jeszcze siedem meczów pokazowych. Mam na myśli to, że mamy wiele gier, w których możemy spojrzeć na graczy i zobaczyć, jak sobie radzą”.

Blashill podał New York Islanders jako przykład tego, jak zespół wykorzystał swoją głębię do pokonania kontuzji i wygrania. Wyspiarze awansowali do trzeciej rundy play-offów Pucharu Stanleya w kolejnych sezonach pomimo kontuzji centrum Casey Sisikas (Al-Ain) 2020 i kapitan Anders Lee (kolano) 2021.

„Robią to dobrze, co oznacza, że ​​trzymają się swojego planu gry, trzymają się swojego planu gry, nie wychodzą poza swoje systemy, grają strukturalnie w swoim systemie i naprawdę są w to zaangażowani”. – powiedział Blachel. „Ostatecznie to jest to, co musimy zrobić, aby odnieść sukces tutaj. Musimy być bardzo oddani temu. Częścią tego jest upewnienie się, że nie rezygnujesz z łatwych okazji i upewnienie się, że jesteś naprawdę dobrym graczem defensywnym, a oni wykonałem w tym dobrą robotę”.

READ  Nauczycielka Penny Oleksiak poprosiła ją, żeby przestała pływać

Franna zdobyła 11 punktów (osiem goli, trzy asysty) w 11 meczach z Red Wings w zeszłym sezonie po tym, jak zawarła z nim umowę z napastnikiem Washington Capitals. Anthony Mantha 12 kwietnia wygrał Puchar Stanleya ze stolicami 2018 i zdobył 168 punktów (84 gole i 84 asysty) w 295 meczach w sezonie zasadniczym i osiem punktów (trzy gole i pięć asyst) w 38 play-offach Pucharu Stanleya.

Felietonista NHL.com Nick Cotsonika przyczynił się do powstania tego raportu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top