Mike Tomlin Pittsburgh Steelers Cincinnati Bengals Tyler Boyd

Trener Pittsburgh Steelers Mike Tomlin wyjaśnił we wtorek, że nie jest zainteresowany tym, co się dzieje Tyler Boyd Musiał powiedzieć, że Steelers przegrali 24-10 z Cincinnati Bengals w niedzielę.

Podczas briefingu prasowego w poniedziałek 26-letni szeroki odbiornik, który został zdegradowany do zwycięstwa, powiedział, że wydawało się, że Steelerowie właśnie zrezygnowali.

„Ostatni spektakl dla nich poddali się” – powiedział Boyd. „Widać to. Zdobyli trzy punkty z rzędu, a to, że zespół to zobaczy, daje nam więcej siły. Aby zespół tak się położył przed końcem meczu. Nakręcili to dla całego narodu w telewizji z czym wszyscy byli o to i jak się poddali, więc po prostu musimy skorzystać ”.

Pierwsze pytanie Tomlina podczas jego wtorkowego czasu dotyczyło Boyda i szybko rozwiał się pomysł, że pomyślał o tym, co jeden z graczy bengalskich myśli o Steelerach.

“Nie obchodzi mnie to Tyler BoydOpinia na temat tego, co wydarzyło się w tej grze” Tomlin powiedział. “Jak powiedziałem po meczu, a on obejmuje go, moje serce idzie do tej drużyny i tej organizacji za ich występ i zwycięstwo. Przechodzę do następnego wyzwania … ma prawo do swojej opinii, ale ja nie muszę na to odpowiadać.”

Steelers, przegrywając dwa razy z rzędu po wygraniu pierwszego tygodnia, odwiedzają Green Bay Packers w niedzielę.

READ  Odbijające się promienie Red Sox o godzinie 13 po dziwnym wezwaniu na ścianie

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top