Ford ogłasza dwa nowe kampusy policealne, siedziba LTC przyjeżdża do Milton, Ont.

TORONTO – Ontario Premier Doug Ford ogłosił w czwartek plan prowincji dotyczący wsparcia rozwoju nowego kampusu policealnego i ośrodka opieki długoterminowej w ramach prac nad budową „wioski edukacyjnej” w Milton w prowincji Ontario.

Dołączył do premiera i ministra spraw miejskich i mieszkalnictwa Steve’a Clarka oraz ministra szkół wyższych i uniwersytetów Rossa Romano, aby ogłosić Milton Education Village – Centrum Edukacji i Opieki Społecznej.

Milton Education Village będzie zawierać nowy kampus dla Constoga College i Wilfrid Laurier University, a także miejsce na dom długoterminowej opieki dla nowych Schlegel Villages, mówi rząd.

W wiosce znajdzie się również miejsce na potencjalne miejsce hospicjum, osiedle mieszkaniowe oraz dodatkową mieszankę zastosowań komercyjnych i detalicznych.

Premier Ford powiedział mediom, że projekt „zapewni bardzo potrzebne zakwaterowanie dla 6700 studentów, aby mogli skoncentrować się na studiach w dziedzinach o wysokim popycie, takich jak nauki medyczne, technologia inżynierska i biznes”.

„[These are] Wszystkie obszary są dostosowane do potrzeb kadrowych tego regionu, co sprawiło, że konieczne jest, abyśmy bezzwłocznie ruszyli naprzód.

Constoga i Laurier zapewnią również uczniom naukę empiryczną i zintegrowane możliwości uczenia się w miejscu pracy, Mówi oświadczenie o reklamie.

Dom opieki długoterminowej Schlegel Villages ma zostać otwarty pod koniec 2023 roku, a rząd spodziewa się zapewnić 192 nowe miejsca opieki długoterminowej w Milton.

„Postęp ogłoszony dzisiaj w Milton Education Village oznacza, że ​​jesteśmy o krok bliżej do zbudowania 192 bezpiecznych, nowoczesnych miejsc, w których nasi bliscy mogą zadzwonić do domu” – powiedziała minister opieki długoterminowej Meryl Fullerton.

Aby przyspieszyć ten projekt, rząd Forda wdroży rozporządzenie ministra w sprawie zagospodarowania przestrzennego (MZO).

MZO pozwalają rządowi na przyspieszenie procesów zagospodarowania terenu w Greater Toronto Area i natychmiastowe zezwolenie na zabudowę, niezależnie od lokalnych przepisów dotyczących decyzji planistycznych.

„Dzisiejsze ogłoszenie jest doskonałym przykładem tego, jak nasz rząd wykorzystuje narzędzia, takie jak nakazy zagospodarowania przestrzennego Sekretarza, we współpracy z gminami, aby pomóc szybko wbić łopaty w ziemię w ważnych projektach, które będą miały pozytywny wpływ na społeczeństwo przez pokolenia” – Steve Clark, minister Sprawy Komunalne i Mieszkalnictwo powiedział.

READ  Więcej przypadków salmonelli w zachodniej Kanadzie jest powiązanych z marką mrożonych ziaren kukurydzy

Korzystanie z MZO na terenie województwa dostać gotówkę, a niektórzy obawiali się, że rozkazy mogą pozwolić rządom na kontynuowanie nowych projektów bez pełnej konsultacji.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top