Fidelity, FedEx, UPS, Airbnb i inne strony internetowe ulegają awarii

  • Downdetector zgłosił problemy użytkowników z witrynami UPS, FedEx, US Bank, Airbnb i nie tylko.
  • Akamai, firma świadcząca usługi w chmurze, powiedziała w oświadczenie Badają pojawiający się przypadek.
  • Oracle powiedział, że wydarzenie nie ma wpływu na zasoby w ramach usługi chmurowej firmy.

Użytkownicy zgłaszają problemy ze stronami internetowymi, w tym Airbnb, Fidelity, FedEx i innymi.

Downdetector, witryna zgłaszająca problemy z użytkownikami witryny, poinformowała, że ​​kilka witryn doświadczyło awarii w czwartek o godzinie 12:00 czasu wschodniego.

Akamai, firma świadcząca usługi w chmurze, powiedziała w oświadczenie Około południa badają pojawiający się problem z usługą DNS Edge. Mniej więcej godzinę później Akamai powiedział, że firma wdrożyła poprawkę dla tego problemu i że usługi na Edge DNS wznawiają normalne działanie.

Oracle powiedział około 12:30, że firma monitoruje globalny problem „związany z serwerem DNS Akamai”, który ma wpływ na zasoby internetowe, w tym właściwości chmury Oracle. przedstawiciel SzybkoInna usługa hostingowa powiedziała Insiderowi, że jej platformy nie zauważyły ​​żadnych przestojów.

„Zasoby w chmurze Oracle nadal działają i to wydarzenie nie ma na nie wpływu”, Oracle Powiedział.

Charles Schwab napisał na Twitterze o 12:39, że niektórzy klienci mogą mieć trudności z zalogowaniem się na stronie internetowej firmy. Charles Schwab dodał, że pracuje nad tym problemem i że użytkownicy mogą w międzyczasie zalogować się do aplikacji mobilnej.

Przedstawiciel Southwest Airlines powiedział Insiderowi, że główna strona nie ma trudności, ale może to być strona relacji inwestorskich obsługiwana przez stronę trzecią.

To ewoluująca historia. Czek insider.com o aktualizacje.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top