Cofland odnotował całoroczną sprzedaż w Polsce

Przyspiesza ekspansję w Belgii dzięki dużemu właścicielowi
Do tej pory Jumbo otwierało sklepy prowadzone przez firmę tylko w Belgii, ale to się wkrótce zmieni. Do końca tego roku sieć otworzy supermarket prowadzony przez niezależnego przedsiębiorcę, a 2 umowy z przedsiębiorcami zostały już podpisane na przyszły rok. A właściciel będzie śledził sklepy, mówi dyrektor finansowy Dunn Van Wein w gazecie biznesowej De Digit.
Źródło: detalildetail.eu

Cofland raportuje całoroczną sprzedaż na poziomie 11 zł w Polsce
Detalista Cofland w zeszłym roku ogłosiła całoroczną sprzedaż w wysokości 11 zł (4,4 mld zł) w Polsce, zatrudniając dodatkowych 2600 pracowników w ciągu całego roku. Lokalne doniesienia mediów. Grupa zapłaciła w ubiegłym roku 770 mln zł podatków, otwierając nowe sklepy i remontując istniejące plantacje.
Źródło: esmmagazine.com

Wielka Brytania: Akcjonariusze Morrisons mają głosować nad Nagrodą Fort 16 sierpnia
Reuters donosi: „Udziałowcy brytyjskiego konsorcjum supermarketów Morrisons będą głosować nad ofertą nabycia 3 6,3 miliarda (7,8 miliarda) od konsorcjum kierowanego przez Fort Investment Group Softbanku 16 sierpnia. Tego dnia odbędzie się walne zgromadzenie akcjonariuszy. “
Źródło: nasdaq.com

Finlandia: Sprzedaż detaliczna w Grupie S wzrosła ze względu na wygodę i środki prognozy
Grupa S zgłoszona Jego sklep spożywczy i prognozowana działalność zwiększyły sprzedaż o 17,9% w okresie od stycznia do czerwca, co wzmocniło cały segment sprzedaży detalicznej. W czerwcu sprzedaż detaliczna w tym segmencie, który obsługuje sieć ABC Group S, była o 27,1% wyższa niż rok wcześniej, co wskazuje na „powrót do normy” po epidemii. Ogólna sprzedaż detaliczna w biznesie wzrosła o 5,2% do 5,89 mld USD w pierwszej połowie roku, przy czym sprzedaż artykułów spożywczych wzrosła o 3,9%.
Źródło: esmmagazine.com

India Monitoring Group oskarżyła Amazon o ukrywanie faktów w umowie dotyczącej dywizji Future Group
Zaufany indyjski organ regulacyjny oskarżył Amazon.com Inc. o ukrywanie faktów i składanie fałszywych oświadczeń, gdy ubiegał się o zgodę na inwestycję w 2019 r. w segmencie Future Group, list do amerykańskiej firmy e-commerce widziany przez Reuters.
Źródło: reuters.com

READ  Mistrzostwa Europy. Szwajcarski przywódca federalny: 12 niemożliwych państw

Kim jest Kenneth McGrath? Irlandczyk rzucił swoją wysoką pracę w Little
Little mianował Kennetha McGratha nowym wiceprezesem swojego międzynarodowego biznesu, a 46-letni Irlandczyk nie jest obcy branży dyskontowej. McGrath, pochodzący z Cork, ogłosi przyjęcie tej roli 1 października i zgłosi się do szefa grupy, Gerta Krasanovsky’ego, który ma przejąć kierownictwo. Zespół Schwartza prawidłowy czas.
Źródło: esmmagazine.com

Chiny: Hema (Freshipo) stworzyła nowy projekt! 400 sklepów otwartych w 80 dni
Tego gorącego lata pojawił się nowy znajomy gracz na torze społecznościowego e-commerce. Hu Yi, przewodniczący Hema Business Group, wydał wewnętrzny list i formalnie utworzył Hema Neighborhood Business Unit (Hema NP). NB oznacza sąsiedni biznes. Jako trzeci oddział Hema Business Group, jest uważany za ważny krok w wejściu do społeczności Hema e-commerce. Hu Yi Hema N.P. Miał duże oczekiwania i określił projekt jako „Hema’s People’s Livelihood Project” w wewnętrznym liście.
Źródło: inf.news

Wielka Brytania: Supermarkety walczą o uratowanie półek, gdy rozprzestrzenia się „pingemiczna” dewastacja
Supermarkety znajdują się pod „rosnącą presją”, aby w pełni gromadzić zapasy na półkach, a liderzy branży detalicznej ostrzegają, że rosnąca dewastacja spowodowana „pingtemiką” zmusi tysiące pracowników do izolowania się. Wzywa się rząd do dodania pracowników supermarketów, kierowców ciężarówek i innych czołowych pracowników do listy zwolnionych z zasad samozatrudnienia, ponieważ sklepy w niektórych rejonach są dotknięte niedoborami i nie ma firm w sektorach od stacji benzynowych do poczty. .
Źródło: theguardian.com

Zheng Xiong Group otwiera czwarty sklep w Chinach
Operator supermarketu Zheng Seong Group poinformował, że jego spółka zależna podpisała umowę najmu na otwarcie nowego sklepu w Chinach. W jednym z plików transferowych, firma notowana na głównym zarządzie poinformowała, że ​​nowy sklep, znajdujący się w Kunming w prowincji Yunnan, ma zacząć działać do końca tego roku.
Źródło: biznestimes.com.sg

READ  Zmiany w OFE. ZUS czy IKE? Wybór będzie trudny

Store.i współpracuje z firmą Toshiba Global Commerce Solutions, aby wyposażyć swoich sprzedawców w kompletną infrastrukturę eCommerce
Sklep.i, ogłosiliśmy wzmocniony sojusz z najlepszym, pierwszym cyfrowym rozwiązaniem biznesowym dla sklepów spożywczych Globalne rozwiązania handlowe firmy Toshiba, Lider udziału w światowym rynku technologii sklepów detalicznych. Partnerstwo zapewnia klientom narzędzia do tworzenia sklepu internetowego, który jest skalowalny z pełną infrastrukturą, umożliwiając im pełną integrację i integrację witryny Store.in ze środowiskiem sprzedawcy.
Źródło: prnewswire.com

USA: Internetowy rynek spożywczy potroi się w 2020 roku
Amerykański przemysł spożywczy i napojów został mocno dotknięty przez COVID-19. W 2020 roku więcej konsumentów niż kiedykolwiek wcześniej zdecydowało się zamawiać jedzenie i napoje online, aby uniknąć sklepów spożywczych, w których mogliby zostać zarażeni wirusem COVID-19. Nowy raport zebranych faktów Grocery Future: Internetowy sklep spożywczy, narzędzie do żywności i żywność dla konsumentów na żywo, Internetowy rynek spożywczy potroi się w 2020 roku.
Źródło: prnewswire.com

USA: Inflacja Ceny artykułów spożywczych wzrosną dalej do października: właściciel supermarketu-miliardera
John Catzimatis, miliarder właściciel i dyrektor generalny nowojorskiej sieci supermarketów Christistis, ostrzegł, że do października inflacja może jeszcze bardziej podnieść ceny artykułów spożywczych. „Warney i spółka”. „Oczekuje się, że do października roczna stopa inflacji wyniesie 6%” – powiedział.
Źródło: foxbusiness.com

USA: Nowy rynek zyskuje dzięki IPO
Nowy rynek kontynuuje oficjalne złożenie wniosku o pierwszą ofertę publiczną, co jest drugim debiutem spółki na giełdzie. Spółką dominującą jest The Fresh Market Holdings Inc. Oświadczenie o rejestracji S-1 dla IPO 16 lipca W Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Jeden za nim Projekt raportu z rejestracji IPO został złożony 12 marca, A także kilka poprawionych wniosków.
Źródło: supermarketnews.com

USA: Uber i Costco uruchamiają pilotażowe dostawy artykułów spożywczych w Teksasie
Uber Technologies, Inc. i Costco wdrożyły program pilotażowy dostaw z 25 lokalizacjami w stanie Teksas, gdzie członkowie Costco mogą dostarczać swoje artykuły spożywcze w ciągu godzin, jeśli nie minut, do Uber i Uber Eats. W nadchodzących tygodniach 7 dodatkowych magazynów Costco będzie dostępnych dla użytkowników Uber za pośrednictwem aplikacji mobilnych Uber i Uber Eats. Minimalna kwota zamówienia to 35 USD, a dostawa jest bezpłatna dla posiadaczy Uber Pass i Eats Pass. To pierwszy program pilotażowy Uberina z hurtownią żywności w Stanach Zjednoczonych.
Źródło: prnewswire.com

READ  Wojciech Schkesny uważa, że ​​zwycięstwo może pomóc Polsce przeciwko Szwecji”

USA: Groupmarket nabywa kolejny terminal ekspansji w Nowym Jorku
Groupmarket ogłosił zakończenie przejmowania Terminal Products, najbardziej renomowanej i ugruntowanej hurtowni produktów w Nowym Jorku. . Terminal Products jest głównym kanałem źródłowym wysokiej jakości owoców, warzyw i ryb tropikalnych w Nowym Jorku i New Jersey, a także ma głębokie relacje z krajowymi i zagranicznymi farmami. . Produkt terminalowy obsługuje wielu klientów, od supermarketów po restauracje i innych detalistów.
Źródło: prnewswire.com

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top