Fantastyczne gry zrobione szybko 2022 Wygraj ponad 3,4 miliona dolarów, aby zapobiec Fundacji Raka

Awesome Games Done Quick 2022, pierwsza z wielu charytatywnych imprez sprinterskich prowadzonych przez Fundację Games Done Quick, zakończyła zbiórkę ponad 3,4 miliona dolarów dla Prevent Cancer Foundation.

Na tegoroczny maraton składało się 139 sprintów, które rozpoczęły się 9 stycznia o godzinie 12:00 czasu wschodniego i zakończyły się około godziny 2:00 czasu wschodniego. Dokładna kwota zebrana przez wydarzenie wyniosła 3 416 729 USD, przy czym wszystkie darowizny otrzymano w tym samym okresie.

Punktem kulminacyjnym tegorocznego wydarzenia był wyścig Pokémonów z Jeden gracz prowadzi Omega Ruby, a drugi Alpha SapphireDziała w wielu wersjach 2021, w tym Resident Evil Village i Weź dwaZ zawiązanymi oczami Sekiro Run: Shadows Die Twice zostało ukończone dokładnie w dwie godziny. Podczas imprezy ustanowiono również wiele rekordów świata, w tym:

Awesome Games Done Quick to coroczny charytatywny maraton sprinterski organizowany na początku stycznia przez Fundację Games Done Quick. Fundacja prowadzi kilka maratonów w ciągu roku, w tym Summer Games Done Quick i Flame Fatales. Każde wydarzenie zbiera pieniądze na inną organizację charytatywną, w tym Fundację Zapobiegania Rakowi, Lekarze Bez Granic i Fundusz Malala.

READ  Do legendarnej wersji można dodać grę wieloosobową Mass Effect 3

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top