Ta oferta Nintendo Switch w Czarny piątek 2022 obowiązuje wszędzie

Chcesz w końcu dostać w swoje ręce Nintendo Switch lub próbujesz zdobyć dużo Nintendo Switch na prezent w tym roku? Cóż, oferty Nintendo w Czarny piątek są w pełnym rozkwicie, wraz ze zwrotem oferty konsoli Nintendo Switch za 299 USD w Czarny piątek. Umowa jest ważna i dostępna wszędzie, bez członkostwa i innych ograniczeń. Jeśli chcesz go mieć, po prostu go zamów, a ktoś, kogo prawdopodobnie nie znasz w mundurze, dostarczy go do Twojego domu.

Chcę powtórzyć, że jest to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka idealnego prezentu na Nintendo Switch w tym roku. Za 299,99 USD otrzymasz neonową konsolę Nintendo Switch, cyfrową kopię gry Mario Kart 8 Deluxe oraz subskrypcję Nintendo Switch Online dla jednego użytkownika. To cały pakiet.

Oferta zestawu Nintendo Switch w Czarny piątek

Jak zdobyć Mario Kart 8 Deluxe Nowe tory

Z 3-miesięczną subskrypcją Nintendo Switch Online otrzymujesz dostęp do gry online oraz wybór gier Super NES i NES w ramach subskrypcji. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do nowych torów Mario Kart 8, musisz dokonać aktualizacji do Subskrypcja rozszerzająca NSO. Ten poziom uprawnia do dodatkowych utworów Mario Kart 8, dodatku Animal Crossing DLC, rozszerzenia Splatoon 2 Octo, a także dostępu do wybranych gier Nintendo 64 i Sega Genesis.

Kiedy rozpocznie się sprzedaż zestawu Nintendo Switch w Czarny piątek?

Nintendo ogłosiło, że oferty w Czarny piątek rozpoczną się w niedzielę 20 listopada 2022 r. Sprzedawcy detaliczni już zaczęli wystawiać pakiet, chociaż oferty Walmart w Czarny piątek oficjalnie rozpoczynają się dopiero 21 listopada. Oferty Best Buy w Czarny piątek zaczynają się 20 listopada na wszystko. Amazon jest swego rodzaju dziką kartą, robi to, na co ma ochotę, ale oferty Amazon w Czarny piątek już tam są i nie ma wątpliwości, że są tysiące innych.

READ  W tym miesiącu w Apple Arcade: „Legends of Kingdom Rush”, „Game Dev Story +”, „Frenzic: Overtime”, „INKS. +” i „Leo's Fortune +”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top