Edmonton Oilers awansowali do drugiej rundy pokonując Los Angeles 4:3

Treść artykułu

Oilers przypieczętowali los Los Angeles Kings po raz trzeci z rzędu, wygrywając 4:3 w decydującym piątym meczu. Dla porównania, poprzednie zwycięstwa nad Los Angeles miały miejsce w 7 i 6 meczach.

Specjalne drużyny Edmonton szczerze pokonały Kings w tej serii, włączając w to 3 gole w środę, które padły albo po przewadze męskiej, albo po sekundach.

Tego wieczoru Leon Draisaitl przejął kontrolę nad meczem potężnym uderzeniem z wysokości 200 stóp i strzelił dwa gole.

Ale obrona Oilers również błyszczała, pozwalając na odpowiednio 5 i 6 strzałów w dwóch ostatnich tercjach i nie pozwalając na zdobycie gola w grze w przewadze w całej serii.

A zatem Oilers awansują… i czekają na zwycięzcę w Vancouver i Nashville.

READ  Bundesliga zawiesiła 3 mecze, a Maple Leafs rozpoczną mecz drugi

Oto historia taśmy…

Oceny zawodników Edmonton Oilers

Stuarta Skinnera. 6. Pech przy stanie 1:1. Niegroźny rzut, który wbił się w słupek. Skinner słusznie opuścił pole gry, aby zagrać piłką, tylko po to, by bezradnie patrzeć, jak piłka odbiła się prosto w szczelinie, w której czekający na nią L.A. King trafił w bramkę. To nie jest niczyja wina. Padł ofiarą złej zmiany linii i słabego opanowania defensywy, co doprowadziło do zwycięstwa Kings 2 na 1 nad (wówczas) Green Goal 2:1. Piłka odbiła się od bramki i był wynik 4:3. Średni wynik Skinnera, ponieważ jego koledzy z drużyny byli skąpi… pozwalając na tylko 21 strzałów. Ale wygrana w serii byłaby nie mniej słodka. Nie „rzucenie” tej dzikiej bramki pokazało doskonałą dojrzałość.

Connora McDavida. 7. Z łatwością pokonałem gwałtowne zderzenie z Mickym Andersonem w połowie 1ulica. Draisaitl zasilił PP jednym zegarem, być może oznaką nadchodzących wydarzeń. Znakomity 2Drugi skrót Dobra passa w tej kwarcie pomogła zremisować PP, co dało wynik 2-2. McDavid pomógł przy zdobyciu trzech punktów, podając do Draisaitla, którego strzał sprawił, że rękawica Ritticha przekroczyła linię bramkową. Lyon ponownie zwyciężył w dolnej części kręgu z wynikiem 3-2. Strzał laserowy w nadgarstek w 3Badania i rozwój Zatrzymaj się na palcu bramkarza. W końcówce jeden z strzałów minął poprzeczkę ze złego kąta.

Adama Henryka. 5. Płaskie dhoti z 3Badania i rozwój Trafiłem na cykl. Para uderza w 14 minut akcji. Inteligentna i silna gra w defensywie. Nie rób zbyt wiele z krążkiem.

Zacha Hymana. 6. Twardy typ po strzale Ekholma na 1ulica. Jego ruch po ścianie popchnął piłkę do McDavida, którego podanie przed Hollowayem zapewniło mu kolejną przewagę. Home run wykorzystał odbicie Nugent-Hopkinsa i wynik 4-2. +2. Bitwa giełdowa została przegrana o milę, ale to nie miało znaczenia w przypadku zwycięstwa w serii.

Siostra Darnell. 7. Strzał w stronę siatki stwarza okazję w środku bramkiulica. Stawia czoła swojemu zawodnikowi przy wyniku 2:1, co jest dobrym wynikiem, ale nie jest w stanie zablokować podania główką. Ważny zablokowany strzał w 2Drugi skrót. Mocny strzał w końcówce 2Drugi skrót Po pięknym podaniu McLeoda. Miał pecha, gdy oddał strzał z punktu widzenia i wynik wyniósł 4-3. High Dangers 4-2 5v5 Współprowadzi klub w CF (15-15, 50%).

READ  Zasady bezpieczeństwa graczy NHL w Kodak Black [PARODY]

Cody Sissy. 7. Opuść książkę na środkowy lód Grundstroma. Spóźnił się do swojego zawodnika na 2:1. Znakomita gra przy siatce w ostatnich sekundach meczu. Wysoka stawka 4-2, 5 na 5. Nadal przewyższa swoich wątpiących.

Leona Draisaitla. 9. Absolutny potwór. Genialna kontrola zniknęła groźnie wyglądającą twarz Moore'a. Świetne podanie do tyłu do Nugenta-Hopkinsa, który uderza mocnym strzałem. Jednorazowy zawodnik nie może zostać przepchnięty obok Riiticha w drugiej kwarcie PP. Jednak w kolejnej rundzie Power Play uderzył tak mocno, że rękawica bramkarza minęła linię bramkową. W tym momencie podnieś wynik na 2-2. Narysuj jeden z najbardziej wyrazistych rzutów karnych, jaki kiedykolwiek zobaczysz. Następnie Leon podwyższył na 3-2 w kolejnym PP, mając minutę przed końcem koła. Silne sprawdzenie przeszłości w 3Badania i rozwój. On i Ryan spisali się świetnie we własnym boksie, a następnie wspięli się po ścianie… zmuszając króla, aby go powalił. Pompa pięści, która nastąpiła, powiedziała wszystko. To zagranie w zasadzie przypieczętowało transakcję. Poprowadził drużynę z 6 strzałami. Był świetny w każdym elemencie gry. W ciągu ostatnich 3 sezonów w 18 meczach play-off z Los Angeles strzelił 17 goli. To jest hegemonia. Otrzymał tytuł pierwszej gwiazdy.

Ryana Nugenta Hopkinsa. 7. Asysta, która dała Kane’owi pierwszą szansę. Podniósł krążek w strefie D i podał do Kane’a, który przeniósł go w sekwencji prowadzącej do wyniku 1:0. Przed 1. oddał skrócony rzut karnyulica przerwa. Dobra, jasna PK. Zajął dobrą pozycję z przodu i został nagrodzony, gdy strzał Boucharda odbił się od niego, a Zach Hyman podwyższył na 4-2. Przygotuj McDavida na szansę w końcówce. 2 asysty.

Evandera Kane’a. 7. Wczesna szansa na odbite podanie Nugenta-Hopkinsa. Przeniósł krążek w górę lodu, po czym po doskonałym podaniu Kane'a Kulaka zdobył bramkę i podwyższył na 1:0. Dwa strzały, dwa uderzenia w 20. dołek. Kolejny mocny nadgarstek na początku drugiej połowyDrugi skrót. Inteligentna strefa wyczyszczona w 3Badania i rozwój. 3 trafienia, 4 strzały. Bardzo efektowna gra.

Maciej Ekholm. 6. Ciężka walka dla weterana. Wygięło się, ale nie złamało. Dobry strzał zablokowany przez Heymana w 1. minucieulica. Mocne uderzenie w Arvidssona w 3Badania i rozwój. Wysoka stawka 2-3 5 na 5. Ale był twardy i fizyczny i z pewnością wygrał o wiele więcej walk, niż przegrał.

Evana Boucharda. 8. Trudne 1ulica Strzał punktowy z okresu, zakuty w kajdanki Ritesha. Strzał PP prawie trafił Nugenta-Hopkinsa w przód. Narysuj trzy 2Drugi skrót Dwie asysty w tej kwarcie, w tym punktowy strzał Nugenta-Hopkinsa, dały wynik 4-2. Doskonała drużyna przy siatce, która zapobiega stracie gola w końcówce. Miał świetną serię +2.

READ  Za straty rolników odpowiadają długi Deacon, a nie miasto St. John's: Ellsworth

Ryana McLeoda. 5. Przy wyniku 2:1 doszło do złej zmiany, ale McLeod był na lodzie i w zamieszaniu stracił swojego zawodnika. Pielęgniarka nakarmiona do zastrzyku późno o drugiej w nocyDrugi skrót. W ostatnich sekundach drugiej tercji wyjął krążek ze strefy zagrożenia w pobliżu pola karnego. W tym momencie 57%.

Dylana Hollowaya. 5. Inteligentny kij defensywny zablokował strzał Kings obok bramki. Doskonały poziom bitwy wzdłuż ściany prowadzącej do kolejnego PP Oilers. Inteligentna kradzież i wczesne strzelanie z 3Badania i rozwój. skuteczny.

Coreya Perry’ego. 5. Oczyść ważny obszar swoim pomocnikiem bez kija w pozycji 1ulica. 1ulica Migawka z okresu. Sygnał dźwiękowy dla 2Drugi skrót Wycieczka z okresu, podczas której również mocno upadł na deski. On i Kane nie mogli przejść na 3Badania i rozwój Okres 2 na 1.

Bretta Kulaka. 7. Poddanie z Kane’em, 1:0. Nie udało mu się wykorzystać fenomenalnego strzału Janmarka w 3. minucieBadania i rozwój. Kulak nie pozwolił na żadną okazję do gry w trybie Wysokiego Niebezpieczeństwa w starciu 5 na 5. Cicha wydajność.

Vincenta Desharnaisa. 7. Wielki hit pochował Moore'a wzdłuż końcowych desek. Zero błędów przy stanie 1-1. Masową bitwę w samolocie wygrało 2Drugi skrót Okres PK umożliwił Nugent-Hopkinsowi oczyszczenie terenu. Podobnie jak jego partner, 0 HDSC Vs.

Dereka Ryana. 6. Na lodzie po zwycięstwo i złamał kij głęboko w strefie Nafciarzy. Ten jednak odważnie zagrał wzdłuż muru i wypuścił krążek, posyłając Leona Draisaitla do pustej siatki. Wielka sztuka. 67% na wypłatach.

Warrena Voegele. 4. Dysk twardy do sieci później w 1ulicaDobry występ w defensywie w drugiej połowieDrugi skrót. Wyzerowany poprawnie dla s2Drugi skrót Okresowy wyjazd, ale zawodnik Los Angeles również został ukarany za przybranie.

Maciej Janmark. 6. Opuść się, aby zablokować strzał w Strefie 1ulica. Strzel z bliskiej odległości z wysokiego otworu. Doskonała kradzież i szmata na 2 skróconaDrugi skrót Okres PK. Niestrudzony wysiłek stworzył Kułakowi szansę na awans do trzeciej rundyBadania i rozwój.

Nie oceniamy kadry trenerskiej Kult hokeja. Byłoby jednak nieszczerością nie doceniać personelu Oilers za pracę przed i w trakcie tej serii. Niewiele było do wyboru.

Znajdź mnie na Threads @kleavins, na Instagramie w LeavinsOnHockey i Mastodon na [email protected]I X @KurtLeavins.

Ostatnio w Kulcie…

McCurdy: Leon Draisaitl przynosi D, kiedy Oilers go najbardziej potrzebują.

STAPLES: Dlaczego niektórzy chcieli wypędzić Cody’ego Ceciego z miasta?

McCurdy: Firmy naftowe dodają wysoko latające kondory do Edmonton Black Ice

Przypinki: Skinner zatrzymuje się, Bouchard bombarduje w czwartej grze i wygrywa w Los Angeles

Levins: 9 rzeczy