Zasady bezpieczeństwa graczy NHL w Kodak Black [PARODY]

W sobotni wieczór na Florydzie, podczas meczu pomiędzy Vancouver Canucks i Florida Panthers, raper Kodak Black z Florydy uderzył od tyłu raperkę Atlanta Favors na FLA Live Arena.

Jak widać na filmie, Kodak początkowo siedział w pierwszym rzędzie z Vvsnce na czymś, co Vvsnce nazwał „drugą randką”. NHL opublikował zdjęcie Kodaka, pragnącego uczcić każdą sławną osobę na meczu hokejowym, w szczególności rapera.

Ale podczas incydentu, o którym mowa, Kodak i Vvsnce byli zamiast tego w luksusowym apartamencie wraz z kierownictwem Florida Panthers w sąsiednim apartamencie. Kodak dostarczył potężnego ciągu do wanny od tyłu, czyniąc tylny koniec głównym punktem kontaktu. To nie jest mecz hokejowy.

Chociaż przyznajemy, że Vvsnce postawili się w trudnej sytuacji, można było uniknąć ciosów od tyłu.

Wezwanie na hokejowym Twitterze było takie, że było to bardzo zabawne i że oboje jasno powiedzieli, że szokują brzydkich.

Jednak po dalszej analizie, podczas gdy Vvsnce rzeczywiście to popierała, ona i Kodak byli w pełni ubrani. W opinii wydziału bezpieczeństwa graczy, chociaż Kodak i Vvsnce mogli nie być przyjaźni dla rodziny, tańczyła. Chociaż ich taniec mógł symulować akt współżycia, dysk nigdy nie przekroczył linii.

Jak pokazuje zrzut ekranu, NHL usunęło swój tweet z okazji obecności Kodaka Blacka w meczu Florida Panthers, próbując zdystansować się od raperów, jakby byli zbyt blisko, by zacząć. Zespół społecznościowy NHL wyraźnie i bezpośrednio połączył się z przyciskiem usuwania, gdy miał czas i miejsce na dostarczenie zabawnego i ciekawszego tweeta.

To nie rozwija gry.

podsumowując:

  • To nie był akt seksualny: Kodak Black i jego nowa dziewczyna tańczyli, choć w prowokacyjny sposób.
  • To była stracona okazja: NHL nie musiało usuwać tweeta Kodak Black.
  • Sprawca po raz pierwszy: Konto NHL na Twitterze nigdy nie zostało zawieszone w jego 13-letniej karierze na Twitterze.
READ  Trener Sheldon Jak „zdezorientowany” od wolnego startu do Maple Leafs

Departament Bezpieczeństwa Graczy zawiesił NHL Social Team na trzy mecze.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top