Drake & 21 Savage prognozy sprzedaży w pierwszym tygodniu dotyczące jego „straty”

Drake & 21 Savage prognozy sprzedaży w pierwszym tygodniu dotyczące jego „straty”

kaczor A 21 Dziki wspólny album zgubić Oczekuje się, że w pierwszym tygodniu wyprodukuje ogromne ilości.

w sobotę (5 listopada), Hits Daily Double Oczekuje się, że 16-utworowy album zadebiutuje na pierwszym miejscu listy Billboard 200 z 335-350 tysiącami egzemplarzy w pierwszym tygodniu, w tym 425-450 milionami strumieni na żądanie.

Drizzy i 21 będą konkurować z Taylor Swift o pierwsze miejsce jako album-niespodzianka Swift środek nocy W zeszłym tygodniu pobił kilka rekordów i przeniósł ponad 1,5 miliona sztuk, zapewniając jednocześnie dominujący debiut.

Po wydaniu 4 listopada, zgubić Zdominował pierwszą szesnastkę Top Songs Apple Music i pobił rekord największej liczby strumieni jednodniowych dla wspólnego albumu w historii Spotify z ponad 97 milionami strumieni.

Niezależnie od jego komercyjnego wpływu, zgubić Wygenerował niesamowitą ilość szumu dzięki pozornie mściwemu i niestabilnemu liryzmowi, który Drake wstrzyknął w połączony wysiłek.

Oprócz tego wydaje się Megan Thee Stallion jest podświadomie zepsuta przez przypadek strzelaniny Tory Lenz6, celuj w Boga! Kanye WestA dirhamy nawet Mąż Sereny Williams, Alexis Ohanian.

jeśli zgubić Nie kończy się to na zapewnieniu pierwszego miejsca na liście Billboard 200, a Drake doda kolejne ważne osiągnięcie do stale rosnącej listy nagród, zajmując pierwsze miejsce po raz ósmy z rzędu i drugie tylko w tym roku.

Drake najwyraźniej potwierdza rekordową umowę o wartości 500 milionów dolarów

W czerwcu ukazał się album boss dance OVO Szczerze, nieważne Zadebiutował na szczycie listy przebojów po zdobyciu 204 000 egzemplarzy ekwiwalentu albumu w pierwszym tygodniu. Przed tym, Certyfikowany miłośnik chłopców Został otwarty jako numer jeden po zapłaceniu 613 000 ekwiwalentów albumów o dużej objętości.

READ  Lauren Spencer Smith z Port Alberni zdobyła numer jeden na iTunes

Razem , zgubić Prawdopodobnie dałoby to Drake’owi dwunaste miejsce w rankingu Billboard 200. Jeśli chodzi o 21 Savage, może to być jego trzeci raz na szczycie następnej listy ja> byłem A Tryb Savage IIjego współpraca z Metro Boomin.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *