O rany, w końcu ponownie uruchomili Quantum Leap

Dean Stockwell i Scott Bakula, gwiazdy oryginalnego Quantum Leap

Dean Stockwell i Scott Bakula, gwiazdy oryginalnej wersji Skok kwantowy
Zdjęcie: George Rose (Obrazy Getty)

Zobacz: potencjalnie hiperboliczny—niewielki– Aby opisać historię Donalda B. Bellisario Skok kwantowy Jako najlepszy program telewizyjny w historii medium. Z pewnością założeniem pokazu, który widzieliśmy Przystojny naukowiec z zabójczym lirycznym głosem Przeskakuj przez historię, identyfikując różne tragedie, to nieskończona piaskownica, która pozwala pisarzom i aktorom bawić się każdym pomysłem, który najbardziej im się podoba. Rzeczywiście, chemia między Scottem Bakula i Deanem Stockwellem była czysta, prawie boska. Jasne, wciąż szepczemy do siebie „Och, chłopcze” za każdym razem, gdy nagle znajdujemy się w trudnej sytuacji. Ale może są tam lepsze oferty! gdzieś.

prawdopodobnie.

Wszystko to wyjaśnia Nasz hałaśliwy i nieustanny entuzjazm w dzisiejszych wiadomościach, zgłoszone przez Czas dostawy, że NBC posunęła się do przodu Reboot klasycznego serialu, który pojawiał się w sieci od 1989 do 1993 roku, potem w USA w powtórkach przez lata, potem w naszych głowach, na odcinku, aż do dnia, w którym w końcu zginęli. Wspomniany restart jest zarządzany przez brudny’s Steven Lilien i Bryan Wynbrandt z pomocą Bellisario (która od tego czasu stała się, z pomocą dla niego NCIS Franczyza jednego z królów Network TV) i dawniej QL EP Deborah Pratt.

Wszystko, co zostało powiedziane, jest być Kilka zastrzeżeń, które sprawiają, że jesteśmy mniej zadowoleni z dzisiejszego ogłoszenia o ponownym uruchomieniu. Przede wszystkim oczywiście istnienie ostatnio Zmarł dziekan Stockwelli który grał Ala, człowieka z przyszłości, który pomógł doktorowi Samowi Beckettowi poruszać się w każdej epoce historycznej, w której utknął w danym tygodniu. Przezabawna, przezabawna gra Stockwella jako pomocnego hologramu była integralną częścią utrwalenia serii, a jego brak obecności, przynajmniej w epizodzie, nie może nie umniejszać.

Podobnie: Podczas gdy Scott Bakula powiedział, że wiedział o ponownym uruchomieniu komputera – to niemożliwe, jak sobie wyobrażamy, biorąc pod uwagę NCIS: Nowy Orlean gwiazda Ciągły związek z projektami Bellisario – obecnie nie jest w żaden sposób zaangażowany w restart. Tego rodzaju utwory w rzeczywistości, ponieważ zakończenie oryginalnej serii stwierdza dobitnie, że dr Beckett nigdy nie wrócił ze swojej rezydencji przez czas. Ale nadal: musisz to gdzieś tam umieścić, prawda?

ten Skok kwantowy NBC wydała polecenie ponownego uruchomienia.

READ  Książę Edward „stracił nerwy” po złamaniu „całego protokołu” ekstrawagancją charytatywną | Królewski | Aktualności

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top