Doubleheader rozpoczyna ogromną serię

Największa dotychczasowa odsłona serii Toronto Blue Jays w tym roku rozpoczyna się w poniedziałek w Baltimore przeciwko Orioles.

Wszyscy dwaj lub trzej z was, którzy widzieli, że to nadchodzi na początku roku, podnieście ręce.

Absurdem byłoby sugerować, że Blue Jays, wybrani przez wielu do wygrania Amerykańskiej Ligi Wschodniej, i Orioles, wybrani przez prawie wszystkich, aby ukończyć na samym dole dywizji, będą walczyć o punkt zwrotny w tym momencie w dywizji. liga. pora roku.

Jednak oto jesteśmy, w Święto Pracy, z Blue Jays zaledwie 2,5 gry przed zaskakującym Orioles na trzecim i ostatnim miejscu w wyścigu dzikich kart MLS.

Jakby tego było mało, mamy tradycyjny podwójny nagłówek, aby wszystko się działo po deszczu w Camden Yards w zeszłym miesiącu – dzięki czemu jest to seria czterech meczów.

Oto spojrzenie na mecz.

Potencjalne dzbanki

Poniedziałek, 13:05 ET / 10:05 CET: Toronto RHB Kevin Gusman (10-9, 15:14) vs Baltimore RHB Mike Bowman (10-9, 4.25 ERA)

Poniedziałek, drugi mecz po zamknięciu pierwszego meczu: Toronto RHB Jose Berrios (9-5, 5,32 ERA) vs. Baltimore RHB Jordan Lyles (1-2, 4,50 ERA)

Wtorek, 19:05 EDT / 16:05 PT: Toronto RHB Mitch White (1-5, 4.67 ERA) vs Baltimore RHB Kyle Pradesh (3-5, 5.17 ERA)

Środa, 19:05 ET / 16:05 PT: Toronto RHB Alec Manoah (13-7, 14.48) vs Baltimore RHB Dean Cramer (6-4, 3.22 ERA)

(Wszystkie gry w Sportsnet)

Najnowsze informacje o Blue Jays

Po rozczarowującej przerwie 2-4 Blue Jays (73-59) wyszło skromnym zamachem Pittsburgh Pirates.

Wszystkie trzy mecze były bliskie do ostatnich etapów, ale Toronto za każdym razem wygrywało i awansowało do czternastu najlepszych meczów sezonu .500.

A piosenka Tuscara Hernandeza w siódmym meczu przełamała remis 3:3 w niedzielę, a różnica w zwycięstwie wyniosła 4:3

READ  Dwukrotny mistrz Open Greg Norman jest niechcianym gościem w St Andrews

Jordan Romano pozwolił dwóm pierwszym Buccaneerom dotrzeć do bazy na dziewiątym miejscu, a zawodnicy zajęli drugie i trzecie miejsce bez wyjścia, ale im bliżej byli, tym uderzali w bok, aby wykonać 30. blok.

Blue Jays udali się w sobotę, aby w poniedziałek postrzelić Gussamana, byłego Oriole’a i Berreusa.

Najnowsze na temat Orioles

Seria pięciu zwycięskich meczów zespołu Orioles zakończyła się porażką 5:0 z Oakland A w niedzielę w Baltimore.

To była niewielka wpadka, ale odbudowa Oriole (71-62) jest wciąż na wczesnym etapie.

Baltimore ma 36-18 lat od 3 lipca, co pozwoliło Oriolesowi dołączyć do playoffów, mimo że w terminie wymiany pojawiło się kilka kluczowych talentów.

Orioles to pierwsza drużyna w historii AL/NL, która wygrała ponad 70 meczów po rozegraniu ostatnich trzech sezonów z ponad 100 porażkami.

The Orioles nie grali w play-offach od 2016 roku, kiedy Edwin Encarnacion z Toronto uderzył w pierwszy mecz w jedenastej rundzie przeciwko Baltimore w dzikiej grze w karty w Rogers Center.

Seria sezonowa

Blue Jays wygrali do tej pory tylko trzy z dziewięciu meczów przeciwko Orioles. Obie drużyny wciąż przegrywają 10 meczów przeciwko sobie w tym sezonie, wliczając w to ostatnie trzy mecze sezonu w Baltimore.

Toronto przegrało oba mecze w Baltimore w zeszłym miesiącu, w tym ze złamanym sercem, gdy samotny gracz Rugend uderzył w zapach. Śmiało z Homerem Na ósmym miejscu wygra 6-5.

Zapach, oczywiście, jest regularnie wygwizdany przez fanów Toronto za lizakowe uderzenie Jose Bautisty, gdy grał dla Texas Rangers w 2016 roku.

Tydzień po zrzuceniu dwóch w Baltimore, Blue Jays przegrali dwa z trzech przeciwko Orioles w Rogers Center, unikając zamachu z klejnotem Rossem Streablingiem (jedno trafienie, żadnych przejazdów w 6,1 inningów) i siedem sześć przejazdów na koniec serii .

Stripling jest jedynym starterem z Toronto, który nie wystartował w serii.

być świadomym…

READ  Pacioretty powraca i zdobywa gola w meczu 7 dla Golden Knights przeciwko Wild

Pierwszy bazowy Orioles Ryan Mountcastle, który świętował na Blue Jays całą swoją karierę.

Mountcastle trafia 0,351 (w 37 nietoperzy) z pięcioma Homerami i 12 RBI przeciwko Blue Jays w tym roku. W swojej karierze ma 1,089 OPS przeciwko Toronto.

słowa mądrości

„Morale wciąż jest dobre. To znaczy, tak, graliśmy złą grę. Tak właśnie jest. Jadąc do Toronto, myślę, że wszyscy wciąż są głodni. Widzimy to dzikie miejsce i będziemy o to walczyć he-ona ”. – Orioles Spencer Watkins Prawo

odejdź deszcz

Na pierwsze dwa dni serialu prognozowany jest deszcz.

Z podwójną główką już splecioną, wybielacz byłby mniej niż idealny.

rok temu …

We wrześniu ubiegłego roku podczas meczu Blue Jays-Orioles w Baltimore pojawił się dziwny widok.

Menadżer Orioles, Brandon Hyde, był słyszany mówiąc o bzdurach, a następnie mistrz Blue Jays Robbie Ray na początku wygranej 6-3 Baltimore.

Ray nie był pod wrażeniem. „Nie marnowałbym czasu na kogoś, kto nie wchodzi do pudełka” – powiedział o zaręczynach Hyde’a. „Nie mam pory dnia”.

Hyde przeprosił po meczu „wszystkich fanów, Blue Jays, Robbie Ray, Charlie Montoyo”.

Ray jest teraz marynarzem z Seattle, a Montoyo został zastąpiony przez Johna Schneidera, ale Hyde nadal kieruje Orioles.

Następna

Po dniu wolnym w czwartek Blue Jays zakończyli 10-meczowy swing w serii trzech meczów przeciwko Teksasowi.

Podczas gdy Rangers ma 17 meczów poniżej 0,500, można argumentować, że są lepsi niż ich własny rekord, ponieważ różnica w bieganiu wynosi -11 w tym sezonie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top