To inny poziom zespołu.

W wilgotnych warunkach południowej Florydy Daryl Sutter nie zamierzał otrząsnąć się z niepowodzenia.

– Nie ma postu po sezonie, jeśli grasz tak, jak ja dzisiaj grałem – powiedział trener Flames po przegranej 6:2 z Florida Panthers. „To jest inny poziom niż zespół, jeszcze nas tam nie ma.

„Mieliśmy kilku graczy, którzy po prostu nie mogli znieść rozmiaru i nie mogli dotrzymać tempa drugiej drużynie. Widzieliśmy to w innym czasie w tym roku przeciwko takim zespołom. „

Natychmiast przychodzi mi na myśl przedświąteczna przegrana w Vegas, a Sutter również mówi fanom, jak daleko jeszcze muszą zajść Flames, aby stać się drużyną, którą próbuje zbudować.

Wchodząc do gry z drugim najwyższym odsetkiem wygranych na Zachodzie, Calgary Flames wycofało się z FLA Live Arena, podobnie jak wiele innych klubów w tym sezonie, i wspominają, jak daleko im do bycia legalnym konkurentem, takim jak Panthers.

„To było trochę sprawdzenie rzeczywistości” – powiedział Matthew Tkachuk. „To jest rodzaj gry w kije i oczywiście nie poszło nam dzisiaj dobrze. Ale myślę, że nie ma dla nas większego wyzwania niż granie w obronie mistrzów dwa lata z rzędu w następnym meczu. Nie ma wymówki, aby tego nie robić. z tego meczu.”

Następnie, Tampa Bay Lightning w czwartek wieczorem, a następnie trzeci test w nadchodzący piątek w Karolinie.

Testy są kontynuowane.

– Nie wygrasz wielu meczów, jeśli zrezygnujesz z sześciu – dodał Tkachuk, którego druga drużyna defensywna nie zrezygnowała z pół tuzina meczów w tym sezonie.

„Pozostawiliśmy Marky’ego (Jacob Markstrom) do wyschnięcia na prawie wszystkich z nich, niezależnie od tego, czy chodzi o kręcenie, nie podnoszenie facetów, nie usuwanie krążków, czy nie posiadanie swojego faceta. Przegapiliśmy każdy okres.

„To nie jest recepta na sukces, jak graliśmy dziś wieczorem.

READ  Wszystkie zespoły NHL przechodzą na koszulki Primegreen, oferują „wymiarowy haft” na odznaki - SportsLogos.Net News

„Mam nadzieję, że to tylko jeden raz”.

Fani Flamesa cieszą się z faktu, że Calgary wyprzedza drugą najsilniejszą drużynę w lidze 49-45, należy przypomnieć, że spotkania na torze nie są wydarzeniami, które Flames wygrają.

Wynik wskazuje, że większość z nich zdominowały większe, szybsze i bardziej doświadczone lamparty.

Zrobili to z sześcioma zwykłymi graczami spoza składu, w tym z drugą passą Sams: Bennett (w trakcie) i Reinhart (COVID-19).

Jednak pomimo przegrywania 2:1 w połowie pierwszej połowy, Pantery z łatwością walczyły o ugruntowanie swojego domowego rekordu i najlepszy wynik w lidze 18:3:0.

Sutter, który wszedł do gry, czując się dobrze dla swojego klubu po świętach Bożego Narodzenia/COVID, pokonał Chicago, które karmione jest od dołu, powiedział: „To jest inny poziom drużyny niż ten, w którym graliśmy ostatnio. I Seattle.

– Mieliśmy kilku facetów, którzy nie mieli tego rodzaju wyzwań, jeśli chodzi o dziwne, indywidualne rzeczy. Rozdajesz wiele bramek, których nie wygrasz. Mieliśmy kilku facetów, którzy nie byli w obronie lub sprawdzenie części meczu i kosztowało nas to mecz hokejowy” .

Chociaż Flames zmieniło swoją franczyzę w tym sezonie, nie radzą sobie dobrze na Florydzie.

„Myślę, że to jedna z najlepszych drużyn, w jakich graliśmy w lidze, tak” – powiedział Tkachuk. „Wiemy, że możemy grać o wiele lepiej niż to, co robiliśmy dziś wieczorem i uważamy, że wynik może być inny. Z pewnością może być inny wynik niż rezygnacja z sześciu i bycie zmiażdżonym tak jak my”.

Być może najbardziej przerażającą częścią niepowodzenia, z jakim borykają się fani Flames, jest fakt, że to nie Jonathan Huberdeau i Alexander Barkoff wyrządzili wszystkie szkody.

Dynamiczny duet utrzymał się jednym podaniem, podczas gdy słabsi reflektory, tacy jak Patrick Hornqvist (z dwoma), Joe Thornton, Lucas Carlson, Anthony Dockler i długoletni twórca Flames Ryan Lumberg strzelili.

READ  Steve Phillips Guerrero wstaje, gdy Bullpen Blue Jays eksploduje

Blake Coleman obudził się, by wrócić do bagna, w którym jego nienawiść do Panter pojawiła się naturalnie podczas gry w Tampie, a Blake Coleman podążył za Johnnym Goudreau piątym golem w tym roku, w ramach jego najlepszego występu jako Flame.

Zaangażowany w niekończące się strzały, zderzenia i spotkania zarządu, Coleman oddał 12 celnych strzałów, co skłoniło Suttera do przyznania mu sławy po meczu.

Markstrom musiał zmagać się z niekończącym się korkiem przed swoją siatką w ramach wycieczki, która mogła ułatwić Danowi Vladarowi start w Tampie.

– Są takie noce, kiedy twój własny bramkarz musi być lepszy od bramkarza drugiej drużyny i to jest część całego procesu, w którym ten zespół nie wyprzedza siebie – powiedział Sutter.

„Mogę powiedzieć, że obrona, ale możesz powiedzieć, że bramkarz kontra bramkarz, obrona kontra bramkarz … możesz iść w dół linii. Tak dzieje się w serii (play-off) i właśnie tam ta drużyna wciąż uczy się, jak to zrobić Pozostań w rozmowie, aby być zespołem uzupełniającym.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top