Danhausen ujawnia poważną kontuzję, której doznał podczas AEW Revolution

Danhausen ujawnia poważną kontuzję, której doznał podczas AEW Revolution

AEW Revolution przyszło i odeszło w niedzielę, 5 marca, kiedy „Wisielec” Adam Page pokonał Jona Moxleya w Texas Death Match, „Jungle Boy” Jack Perry ostatecznie zakończył feud z Christianem Cage’em, a mistrz świata AEW MJF Bryan Danielson. 60-minutowy mecz Iron Mana wymagał nagłego zakończenia śmierci. Zobaczyliśmy również, jak Orange Cassidy i Danhausen podjęli dzielny, ale ostatecznie nieudany wysiłek w dążeniu do AEW World Tag Team Championship. Niestety, strata nie była najgorszą częścią jego wieczoru. Danhausen nie tylko padł ofiarą zawieszenia kończącego mecz, ale także doznał poważnej kontuzji tej nocy. Czwartek zabrał się do Twittera, aby ujawnić zakres kontuzji.

„Hej, Danhausen zerwał mięśnie piersiowe podczas AEW Revolution”. napisał na Twitterze. „~Kiedy Armageddon zostanie zablokowany i załadowany, Danhausen wróci po ciebie~”

Danhausen nie wskazał żadnego harmonogramu swojego powrotu. Zadebiutował w AEW w nieco ponad rok, niespodziewanie występując 26 stycznia w odcinku „Dynamite” podczas meczu Lights Out pomiędzy Cassidy i Adamem Cole’em. W następnym roku Danhausen połączył siły z kilkoma wykonawcami AEW, w tym obecnym mistrzem FTW, Hawkiem. Ostatnio zostaje najnowszym sojusznikiem i najlepszymi przyjaciółmi Cassidy’ego (Chuck Taylor i Trent Beretta). I chociaż Danhausen zdobył złoto w mniejszych turniejach, takich jak Black Label Pro i Full Impact Pro, nie zdobył jeszcze tytułu w AEW.

Jest nadzieja na szybki powrót, jakkolwiek przerażający i złowrogi może być.

READ  Jamie Spears wspina się na dachy bez prawej nogi po amputacji

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *