Obejrzyj nowy teledysk Lords „Energia słoneczna”

Tak więc ten post, który ujawnia ironię Lord Ustanowiony trzy dni temu, mocno zapowiadający nadchodzącą nową muzykę, nie był tylko reżyserią. Jej pierwsza nowa muzyka pojawiła się cztery lata temu w postaci „Solar”, wesołej letniej piosenki, która, jak zdaje sobie sprawę, jest równie letnia, jak niektóre wcześniejsze single. To naprawdę mesjanistyczny O byciu fanem przesilenia zimowego.

Najsłodszy tekst brzmi: „Prowadź chłopców i dziewczęta do brzegu / Chodź, chodź, zdradzę ci moje sekrety / Jestem trochę jak najpiękniejszy Jezus”. Rzeczywiście, wideo, wyreżyserowane przez Joela Kevaliego i Ellę Yelich-O’Connor, przedstawia Lorde niemal jako przywódcę szczęśliwego, hipisowskiego kultu przesilenia zimowego – prawie łagodnej wersji Midsommar – gdzie zwolennicy wydają się tkwić w stonowanych pastelach jak ona kwitnie na dwie części.Pogrubiony żółty. (Bycie Jezusem ma swoje zalety!)

“Solar” z pewnością rzuci słońce na życie większości fanów, którzy na nową muzykę czekali tyle przesileń zimowych. I jako kontynuacja (i być może słabo pamiętanego) albumu, wydanego cztery lata temu w tym tygodniu, była to tak drastyczna podróż od ciemności do czystego światła, jak kolorowe piosenki „Lover” Taylor Swift po zmroku. „Reputacja” (sprawdź nazwy innych produktów Jacques Antonov).

Czy jest to jednak kwestia „niech chcą więcej”? Po tym, jak większość utworu jest wykonywana na delikatnie granej gitarze akustycznej, rytm zaczyna się dopiero ponad dwie minuty później w ledwie trzyminutowej piosence, w którym to momencie naprawdę kończymy zwrotki i refren i przechodzimy do „ Let the Sunshine In” – na Podobny do cody (dla każdego, kto jest wystarczająco stary, aby mieć „włosy”). To bardziej przypomina prequel jej nadchodzącego albumu (którego nazwa i data wydania wciąż pozostają tajemnicą), niż moglibyśmy pomyśleć o daniach głównych lub refrenach. Ale Lourdes jest niewątpliwie bardziej rozległymi ścieżkami, które mają nas nakarmić, które mają być kontynuowane po odejściu Summer Dancing Boys i zbudowaniu tratwy.

READ  Prince William zostaje zaszczepiony | `` To był dzień broni '': podczas gdy książę William otrzymał swoją szczepionkę przeciwko COVID-19, internauci gromadzą się na jego `` ratunku ''

Muhammad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top