Crosby strzela dwa gole, a Penguins psują debiut Carbery’emu w roli trenera Capitals

Na 4:07 przed końcem Jarry obronił Alexa Ovechkina w ucieczce.

Owieczkin zakończył spotkanie czterema celnymi strzałami w czasie 18:42 czasu lodowego.

„Myślę, że zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie” – powiedział Owieczkin, kapitan drużyny Washington. „W drugim przypadku nie strzeliliśmy gola. Oni strzelili, taki jest typ gry”.

Smith, który został zakupiony 28 czerwca w ramach wymiany z Vegas Golden Knights, strzelił swojego pierwszego gola dla Penguins po strzale z lewego koła po podaniu Malkina o 16:57 w trzeciej tercji, co doprowadziło do finału 4:0. .

„Myślałem, że Geno będzie dzisiaj w dobrej formie” – powiedział Sullivan. „Kiedy wchodzi w grę, wydaje się, że krążek podąża za nim. … Ten strzał, który na koniec oddał nad Rileyem, to po prostu niewiarygodne podanie. Zaczęło się od ścieżki, po prostu podążając za krążkiem za nim”.

„Gra na obu krańcach parkietu. Ciężko rywalizuje. Po prostu myślę, że kiedy jest na swoim poziomie, jest graczem równie dominującym, co wszyscy w lidze”.

Uwagi: Pittsburgh ma bilans 103-10-5, kiedy Crosby i Malkin strzelili gola w tym samym meczu sezonu zasadniczego. … Malkin jest pierwszym zawodnikiem Penguins w wieku 37 lat lub starszym, który zdobył trzy punkty w jednej kwarcie od czasu Steve’a Sullivana 16 grudnia 2011 r. … Napastnik Penguins Lars Eller, który grał przez siedem sezonów w Waszyngtonie (2016-23) i ma na koncie rekord Pucharu Stanleya – zwycięski gol w 2018 r., otrzymał hołd wideo w swoim pierwszym meczu tutaj od czasu wymiany z Colorado Avalanche 1 marca. 1 lipca podpisał dwuletni kontrakt z Pittsburghiem. … Gary wyprzedził Matta Murraya i zajął trzecie miejsce na liście zwycięstw Penguins wszechczasów (118). W dwóch startach zatrzymał 51 z 54 strzałów. … The Capitals zostali wyeliminowani po raz pierwszy w pierwszym sezonie 49ers. … Bramkarz Clay Stephenson został odwołany z Hershey z American Hockey League, aby służyć jako rezerwowy Lindgrena.

READ  Wyniki UFC 268: Marlon „Chito” Vera miażdży Frankiego Edgara przez nokaut brutalnym kopnięciem forhendowym