Conor McDavid bada Auston Matthews z myślą o nowym celu

Szybka mieszanka rzeczy, które otrzymaliśmy z tygodnia hokejowego, powagi i mniejszej powagi oraz głębi czterech pasm. Jeśli myślałeś, że usunięcie litery „C” z mojej klatki piersiowej uniemożliwi mi dostarczanie przeciętnych treści hokejowych, to głęboko się mylisz.

1. Jak Conor McDavid Spent Free Agency Opening był na lodzie w Toronto, gdzie zaczął.

Podczas gdy Kyle Dupas pracował przez telefony w biurach nad Maple Leafs Arena, McDavid i inni Oilers Darnell Norse zaangażowali się w intensywną półprywatną lekcję hokeja z Adamem Oatesem, trenerem umiejętności gwiazd.

Zaledwie kilka tygodni po zakwalifikowaniu się przez ostatecznego mistrza pucharu, McDavid uniknął lipcowego słońca na rzecz zamrożonej fałdy. pracować do zabawy.

Przez 85 minut McDavid otrzymywał instrukcje i podania od Oatesa, a godna uwagi była liczba ćwiczeń skupionych wokół sieci. strzał.

Zrobił podania w przednią i tylną rękę, po czym szybko strzelił do siatki.

Wsuń się na otwartą przestrzeń i pociągnij za spust.

Jeden zegar i snapper w gnieździe.

Leon Drysittel często zwraca się do McDavida, aby strzelać więcej, twierdząc, że 97 może zdobyć 60, jeśli chce.

McDodd, którego rekordowa 44 pozycja w karierze spadła w zeszłym sezonie, sprzeciwia się. Uważa, że ​​powinno zaczynać się od co najmniej 50.

Założę się, że to jest rok, w którym to robi.

podczas nagrywania dla 32 pomysły Podcasting w Las Vegas w tym tygodniu, McDavid powiedział, że poświęcił poza sezonem, aby stać się poważniejszym strzelcem.

Lekcja wideo, w szczególności Austina Matthewsa, była pod wrażeniem nie tylko skali celów jego przyjaciela/konkurenta, ale także Różnorodność Gdzie pompował krążki do sieci.

McDavid oddał największą liczbę strzałów w zeszłym sezonie z 314, piątą największą liczbą strzałów. (Matthews zwyciężył z wynikiem 348.) Ale jego absurdalne podania w dużej mierze przeważyły ​​jego bramki.

Myśli, że w latach 2022-23 będzie trochę bardziej samolubny. Atak sieciowy. Być szczęśliwszym. Oczywiście, jeśli to jest właściwa gra.

– Strzelanie goli to najtrudniejsza rzecz w lidze, więc warto się na tym skupić – powiedział MacDavid Elliotowi Friedmanowi i Jeffowi Markowi.

„Zdecydowanie mogłaby być trochę bardziej samolubna”.

Słuchając opowiadania o tym McDavidzie, przypomniało mi się pierwsze podanie Sidneya Crosby’ego, kiedy zdecydował, że chce trafić 50 i wygrać Rocket Trophy. Wtedy to zrobił.

Gdyby McDavid się na coś namyślał, niemądrze byłoby podejrzewać to.

2. nie będę próbował pisać Wielki Michael Farberktóry widząc logo banku porozrzucane na swojej kurtce Montreal Canadiens, westchnął i napisał: „To, że było to nieuniknione, nie sprawia, że ​​brzmi to jak świętokradztwo”.

Przyzwyczaimy się do ostatniej wyprawy kapitalizmu, tak jak do ściany reklam dławiących się wokół białych tablic wokół lodu.

Hej, zwiększone przychody z reklam zwiększają rozmiar tortu, co może prowadzić do wzrostu limitu wynagrodzeń. Można zrozumieć, dlaczego tak się stało i nadal czuć się trochę głodnym.

Pośpiech, by odrobić straty pandemicznych dolarów, mógł przyspieszyć te korporacyjne korekty, ale gdy NBA dokonało skoku, hokej poszedł w jego ślady.

„Mundur NHL jest rzeczą świętą i noszenie go to zaszczyt. Umieszczenie sponsorów korporacyjnych na froncie mogłoby to zdyskredytować” Blake Wheeler Powiedział w 2015 roku.

„Nie śpieszy mi się umieszczanie reklam na naszych kurtkach” – komisarz Gary Bateman powiedział w samą porę. „Myślę, że mamy najlepsze koszulki we wszystkich dyscyplinach sportowych. Uwielbiam historię i tradycję. Podoba mi się ich wygląd i ciągle powtarzam, że nie będziemy pierwsi. [in North America] Prawdopodobnie spowodowałby, że zacząłbym kopać i krzyczeć”.

Albo buczenie i wzdychanie.

3. Nawet młody Nick Suzuki nosi najwyższą literę w Montrealu, siedem zespołów ma wolne „C”: Anaheim, Arizona, Buffalo, Calgary, Filadelfia, Seattle, a teraz Winnipeg.

Pozbawienie waszej rangi dowódcy jest trudne i jestem ciekaw, jak to wpływa zarówno na Wheelera, jak i Jetsa.

Mam przeczucie, że to nie pójdzie tak gładko, jak zmiana kapitana Dustina Browna na Anzy Kopetar.

Miniony sezon zakończył się napiętą konferencją prasową w Winnipeg. Od nich zaczyna się ten sezon.

4. Zach Hyman jest jednym z siedmiu graczy, którzy utworzyli zarząd w poszukiwaniu następcy prezydenta NHLPA Donalda Fehra.

Najwyraźniej nadal jest szefem Autonomii Palestyńskiej i pozostanie przez jakiś czas. Ale myślę, że to naturalne, że kiedy grasz rolę przez długi czas, chcesz pomóc znaleźć kolejnego spadkobiercę” – mówi Hyman.

„Chcę kogoś, kto patrzy w przyszłość i może pomóc w rozwoju gry na arenie międzynarodowej. Mam na myśli, że świat bardzo się zmienia i musisz mieć kogoś, kto jest w stanie dostosować się i rozwijać wraz z graczami i współpracować z graczami, aby rozwijać inne aspekty gry.”

5. Noszenie niczego z logo drużyny nie jest koszerne dla reporterów hokejowych. Neutralność i tak dalej.

Tak więc, podczas gdy mój zestaw starych kurtek i czapek nie widział zbyt wiele od czasu wylądowania na tym koncercie, czułem się komfortowo kołysząc koszulkę Team Canada, którą dostałem podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Rzuciłem tę koszulkę zgubioną przez letnią przerwę, ponieważ była następna w kursie. Na ulicy zatrzymał mnie nieznajomy.

– To odważny wybór. Jesteś odważny, by nosić tę koszulę w dzisiejszych czasach – powiedział mężczyzna.

Spuściłem wzrok. Czułem się sfrustrowany.

Żaden z tych graczy w złotych drużynach olimpijskich nie był zamieszany w przypadki napaści na tle seksualnym, ale to wydaje się nie mieć znaczenia.

Marka jest poplamiona i nie zrobiono wystarczająco dużo, aby ją wyczyścić.

Od tego czasu nie nosiłem koszuli.

„To smutne” Nathan McKinnon do reporterów czwartek. „Nie ma na to miejsca.

„Nie znam wszystkich elementów śledztwa, ale wszystko, co się wydarzyło, nie było dobre – to najważniejsze”.

6. Zawsze ciekaw, ile kosztuje doświadczenie fanów na różnych rynkach.

a Nowe badanie Time2Play.com przedstawia i klasyfikuje ceny biletów, piwa, hot-dogów i parkingów we wszystkich 32 hangarach NHL.

Nie powinno dziwić, że New York Rangers i Toronto Maple Leafs znajdują się na szczycie listy, a dwa najnowsze kluby, Vegas i Seattle, świetnie sobie radzą.

Interesujące jest zobaczyć dwóch ostatnich mistrzów w dolnej trzeciej części ligi. Bardzo dobry szum za twoje wysiłki w grach Lightning i Avalanche.

7. Obóz otwiera się za kilka dni, a na pokładzie wciąż jest mnóstwo nieograniczonych wolnych agentów.

Niektóre z imion: Sonny Milano, Cody Eakin, Calvin De Haan, Tyler Ennis, Anton Stralman, PK Subban, Victor Rask, Derick Brassard, Alex Galchenyuk, Kris Russell, Jay Beagle, Zach Aston-Reese, Danny DeKeyser, Jimmy Vesey, James Neal, Brian Boyle, Tyler Bozack.

Wielu z tych graczy jest w PTO. Inni mogą czekać na kontuzje przedsezonowe, aby skorzystać z okazji.

8. Toronto nie tylko zatrudniło nowych bramkarzy, ale także zatrudniło nowego człowieka do kierowania nimi.

Trener Sheldon Keefe uznał, że Maple Leafs dobrze poradzi sobie z „nowym głosem i nową perspektywą” na stanowisku trenera bramkarzy.

Po przywróceniu do życia długoletniego Steve’a Briere’a (odkąd został zatrudniony przez Seattle), Keefe pogrążył się w wyczerpujących poszukiwaniach zastępcy.

Spotyka około 10 kandydatów i sprowadza się do Curtisa Sanforda, który staje przed podwójnym wyzwaniem, jakim jest wciągnięcie Matta Murraya i Ilyi Samsonova w rytm.

„Przede wszystkim bardzo dobrze zna stanowisko. Bardzo podoba mi się jego umiejętność komunikowania swoich oczekiwań i tego, co stara się osiągnąć z bramkarzami w bardzo jasny i zwięzły sposób. Upraszcza rzeczy” – wyjaśnia pracownik Kefi.

42-letni Sanford odegrał kluczową rolę w rozwoju młodych bramkarzy Canucks Thatcher Demko i Spencera Martina w Abbotsford i stał się poszukiwanym poza sezonem. Pochodzący z Owen Sound, Ont, dyskutował z rywalizującymi drużynami przed podjęciem decyzji w sprawie listowia

Trenerzy AHL muszą szybko dostosować się do nowych graczy, a elastyczność i otwartość Sanforda przyciągnęły Kevi.

„Jedyną rzeczą, która była dla niego wyjątkowa, było również jego doświadczenie w grze. Grał na rynku kanadyjskim. Spędził dwa lata w Vancouver jako wsparcie dla Hall of Fame, takiego jak Roberto Longo” – dodaje Keefe.

„Potem jest osobisty element. On naprawdę pasuje do naszego aparatu coachingowego i naszej organizacji.”

9. Filed No Comment: EA Sports grawerowało listę Toronto Maple Leafs 2022-23 Virtual Stanley Cup.

10. Trener Leafs, Sheldon Keefe, nie chciał potwierdzić ani zaprzeczyć, że asystent Spencer Carbery był tego lata na kilku wolnych stanowiskach trenerskich (w tym w Bostonie) po tym, jak poprowadził najsilniejszy mecz w lidze.

Ale Keefe jest podekscytowany, że po raz pierwszy będzie pracował z tym samym trio asystentów ławkowych, co w poprzednim sezonie: Carbery, Dean Chenoweth i Manny Malhotra.

„Nie będę komentować konkretnie tego, co może lub nie może się wydarzyć z którymkolwiek z naszych chłopaków, ale lubimy myśleć, że mamy naprawdę dobry personel i dobrych ludzi. W rezultacie zawsze istnieje możliwość, że inne zespoły przyjdą i zaproszą ich – powiedział Keefe.

„Wszyscy jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu możliwości dla ludzi, ale jednocześnie od czasu objęcia przeze mnie urzędu nastąpiła ciągła zmiana. W każdym sezonie musiałem zastępować jedną lub więcej osób.

„Dobraliśmy się jako zespół. To najlepsze, co kiedykolwiek czułem w stosunku do naszego personelu i tego, jak się spotkaliśmy. Dodając do tego dodatkowego asystenta trenera, naprawdę podobał mi się sposób, w jaki potoczyły się dla nas sprawy”.

11. Jak to myśleć poza ciastem?

Trener roku KHL Siergiej Fiodorow wycofał swojego bramkarza, gdy jego klub, CSKA Moskwa, wygrał pierwszy mecz w dogrywce 3v3 z Neftekhimik, dając w ten sposób swojej grupie przewagę 4v3.

Ten śmiały manewr opłacił się, ponieważ CSKA zdominowało posiadanie na obszarze wroga jak gra o władzę, ostatecznie trafiając pierwszego zwycięzcę.

Chciałbym zobaczyć, jak trener NHL wypróbowuje tę strategię.

12. Kiedy Nazim Qadri podpisał kontrakt z Calgary Flames, napisał ostatni tekst na czacie Colorado Avalanche, mówiąc, że kocha swoich byłych kolegów z drużyny.

Ale Nathan McKinnon uśmiechnął się, podczas gdy rejestracja 32 pomysłyKadri upewnił się, że ostrzega swoich towarzyszy, zanim się wyloguje.

„Nie daję żadnych ofert na lód”.

Potem opuścił czat.

READ  Kevin Kiermayer i Mike Zunino odpadają w sezonie 2022 z powodu kontuzji

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top