Po wywołaniu Tsitsipas domyślnie Kyrgios wygrywa hot tilt Wimbledonu

Wimbledon, Anglia – Nick Kyrgios zaklął na sędziego Wimbledonu i zapytał: „Jesteś głupi? – Grasz mecz, aby ze złością odbić piłkę na trybunach po stracie drugiego seta.

Niezadowolony z odpowiedzi Kyrgios zapytał: – O czym ty mówisz, bracie? Potem przyszło to: „Wyciągnij więcej nadzorców. Jeszcze nie skończyłem. Usuń ich wszystkich. Nie obchodzi mnie to… Nie gram, dopóki nie dojdziemy do końca”.

Narrator: Graj dalej w sobotę. Nieprzewidywalny, nierozstawiony Kyrgios pokonał rozstawione z numerem 4 Tsitsipas 6-7 (2), 6-4, 6-3, 7-6 (7) i po raz pierwszy od tego czasu awansowało do czwartej rundy All England Club. 2016.

Było więcej, znacznie więcej, od uderzeń pod pachami Kyrgios – w tym jednego między nogami – po trzy ciosy Tsitsipas celowo wymierzone w twarz. W sumie trzy naruszenia kodeksu zostały ogłoszone przez sędziego przewodniczącego Damiena Domusois, jedno na Kyrgios za słyszalną nieprzyzwoitość, a dwa na Tsitsipas za niewłaściwe użycie piłki, i otrzymał karę.

Po drodze był nawet świetny tenis, w którym zawodnicy zebrali się po 118 zwycięzców. Zajęło to 3 godziny i 17 minut, z nudną chwilą, a skończyło się tak późno, że rozsuwany dach na korcie 1 zamknął się i sztuczne światła zapaliły się w połowie czwartego seta.

Tsitsipas miał parę setnych punktów za piątą bramkę, ale Kyrgios obronił obie.

Kyrgios, 27 lat, z Australii, zamienił swój drugi punkt meczowy chybotliwym strzałem, po czym zadrwił. Ten rodzaj umiejętności zawsze był widoczny u Kyrgios, który dwukrotnie dotarł do ćwierćfinału Wielkiego Szlema. Również jasne: Kyrgios często wydaje się bardziej zainteresowany zabawą lub kłótnią niż robieniem wszystkiego, co trzeba, aby zakończyć po prawej stronie partytury.

W sobotę, podczas jednej zmiany w środku czwartego seta, Kyrgios siedział na swoim krześle, szczekając między kęsami banana. Czy krzyczał na urzędnika? Na ludzi siedzących w jego loży dla gości? na siebie? Czasami trudno się z nim dowiedzieć.

READ  Elias Pettersson z Canucks jest liderem pierwszych sukcesów zespołu

Został ukarany grzywną w wysokości 10 000 $ przez turniej za niesportowe zachowanie w swojej pierwszej rundzie meczu, który ostatecznie splunął w kierunku widza, który, jak powiedział, go nękał. To największa kara z 22 nagród pieniężnych przyznanych w pierwszym tygodniu.

Jego kłopoty z Domusois zaczęły się w pierwszym secie, kiedy był zdenerwowany odwrotnym wezwaniem sędziego liniowego i chciał, aby ten sędzia został usunięty. nie wydarzyło się.

Po złamaniu Kyrgios i zdobyciu drugiego seta Tsitsipas uderzył w tłum piłką z bekhendu. Piłka wyglądała, jakby odbijała się od ściany, ale nie było do końca jasne, czy na kogokolwiek wylądowała.

To przyniosło tylko ostrzeżenie od Domusois, który nie dogadał się z Kyrgios.

Mówiąc o odcinku na US Open 2020 z udziałem Novaka Djokovica, który został wyrzucony z meczu po trafieniu w gardło sędziego, powiedział Kyrgios.

W pewnym momencie Kyrgios powiedział Domusoa: „Nie wiesz, jak grać, więc może nie powiesz mi, jak grać? … Bracie, ludzie chcą mnie widzieć, a nie ciebie”.

Po raz kolejny będą mieli okazję zobaczyć Kyrgios w poniedziałek, kiedy zmierzy się z Brandonem Nakashimą o miejsce w ćwierćfinale. Nakashima jest jednym z czterech amerykańskich graczy w czwartej rundzie, najwięcej na Wimbledonie od 1999 roku.

Poniedziałkowe mecze innych mężczyzn będą głównym mistrzem Rafaelem Nadalem, który wygrał 22 razy z 21 rozstawionym Boticem van de Zandschulem, 11 rozstawionym Taylorem Fritzem z Jasonem Kublerem i 19 rozstawionym Alexem de Minaurem z Christianem Garinem.

Zwycięstwo Nadala 6-1, 6-2, 6-4 nad 27. Lorenzo Sonym nie było tak daleko od ringu jak Kyrgios przeciwko Tsitsipasowi, ale miało to wpływ na rotację graczy. etykieta.

Następnie, podczas trzeciego seta, Tsitsipas również został zaniepokojony telefonem, a później został poproszony o spotkanie z moderatorami, aby poskarżyć się na sytuację Kyriosa. Potem zaczął wielokrotnie celować piłką do Australijczyka, trafiając go trzy razy w ciągu pięciu minut.

READ  Kanada przedstawia listę hokejową olimpijską spoza NHL z profesjonalnym doświadczeniem, młodymi talentami