Mariners kontynuują grę w połowie meczu przed Blue Jays z kolejnym zwycięstwem dla A

SEATTLE – Seattle Mariners wygrali po raz dziesiąty w 11 meczach i utrzymali się w środku wyścigu z dzikimi kartami AL, wygrywając 4-2 z Oakland Athletics w środę wieczorem.

Lot T-France w siódmym meczu dał Seattle prowadzenie, a Abraham Toro dodał trochę poduszki podczas swojego pierwszego lotu do domu od 31 sierpnia, z dwubramkową przewagą w ósmym.

Seattle pozostało pół meczu za Bostonem na drugim miejscu w przypadku dzikiej karty, przegrywając półtora meczu za Nowym Jorkiem na czele, starając się zakończyć 20-letnią suszę od przybycia po sezonie. Mariners mają dzień wolny w czwartek, zanim rozpoczną ostatnią serię sezonu zasadniczego u siebie przeciwko Los Angeles Angels.

Seattle wygrało swój dwunasty mecz z rzędu z Oakland, najdłuższą passę zwycięstw w jednym zespole w historii franczyzy, iw tym procesie wyeliminowało A z rozgrywek posezonowych. Drużyna A dotarła do play-offów trzy lata z rzędu i sześć z ostatnich dziewięciu.

Opóźnił także Houston Mariners z porwaniem AL Westa o co najmniej jeden dzień. Magiczna liczba Astros pozostała na jednym.

Francuską ofiarę poprowadził Dylan Moore, który przeniósł się do centrum punktacji dzięki trafieniu i liczeniu przez JB Crawforda. I podczas gdy Francja ledwo opuściła wyścig u siebie, kampania Toro przesunęła granice w jego 11. kampanii w tym sezonie.

To było okno na obiecującą przyszłość Seattle, które przygotowało scenę dla późnego pośpiechu.

Nowicjusz Logan Gilbert zezwolił na jeden przejazd w 5 2/3 przejazdów w największym jak dotąd początku jego młodej kariery. 24-latek wykonał trzy oddzielne ciosy, przeszedł dwa razy i uderzył cztery. Gilbert zakończył wrzesień z 2.70 ERA w sześciu startach.

Kolega z drużyny debiutantów, Jared Kilinic, strzelił dwa gole w szóstym meczu, dając Seattle prowadzenie, po wygraniu zaledwie czterech startów z graczem Oakland, Frankiem Montasem w pierwszych pięciu rundach.

Bullpen w Seattle znów był solidny, z wyjątkiem Diego Castillo (5-5), który pozwolił Homerowi solo z Sethem Brownem w siódmej rundzie. Paul Sewald w ósmej inningu wykonał dwubiegowy bieg, a Drew Steckenrider zajął dziewiąte w swoim trzynastym bloku.

READ  Rozszerzenie Buffalo Bills Josh Allen

Andrew Chavin (2-4) przegrał z Oakland w siódmym meczu. Jednak to brudne błędy drugiego oficera bazy, Tony’ego Kempa i dośrodkowania Josha Harrisona w szóstym meczu, dały Kilinicowi szansę na dublet, co dało Seattle prowadzenie 2:1.

Kemp zapewnił Gilbertowi jedyną rundę, w której Homer prowadził w szóstej rundzie.

pokój powozowy

Lekkoatletyka: INF Elvis Andrus przeszedł operację w Arlington w Teksasie, aby naprawić złamanie lewej nogi, którego doznał podczas wygrywania meczu z Astros w zeszłym tygodniu. Andrus miał „wewnętrzną fiksację” kości strzałkowej i procedurę „napięcia liny”, aby naprawić skręcenie górnej kostki. Zespół oczekuje, że Andros będzie gotowy do rozpoczęcia wiosennych treningów w lutym. …Drużyna Menedżer Bob Melvin powiedział, że drużyna nie zdecydowała, czy RHB Chris Bassett zagra w ostatniej serii przeciwko Houston.

następujące

Lekkoatletyka: Oakland zakończy sezon zasadniczy, który rozpocznie się w piątek wieczorem w Houston. LHP Sean Manaea (10-10, 3,94) rozpocznie otwierającego.

Żeglarze: Po dniu wolnym Seattle otwiera ostatnią serię Friday Night Against the Angels. Otwarcie LHP Marco Gonzales (10-5, 4.00).

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top