Charles Oliveira „idiotą” za twierdzenie, że jestem fałszywy

Justin Gethje Chce Charles Oliveira Wiedzieć, że nie był dwulicowy, kiedy gratulował mu zwycięstwa nad Dustinem Poirierem.

Po trzeciej rundzie mistrzyni wagi lekkiej Oliveira Przedstawiamy Poirier w UFC 269, Gaethji (23-3 MMA, 6-3 UFC) Witaj za kulisami w BrazyliiOkazał jedynie szacunek dla swojej pierwszej obrony swojego tytułu.

Podczas pokazu po walce na UFC 269 Gaethje pochwalił Oliveirę (32-8 MMA, 20-8 UFC), ale powiedział, że bardzo został ranny i że Nie mogę się doczekać, aż złamie mu twarz. Rozmawiając z MMA Fighting, Oliveira oskarżył Gaethje o nieutrzymywanie tej samej energii, gdy stanął z nim twarzą w twarz, co skłoniło Jaythji zwraca ogień.

Umieść tweeta Nazywa się to szacunkiem, idioto, a my łamiemy komercyjne twarze. Mój szacunek tamtej nocy był tak samo prawdziwy, jak mój zamiar odebrania Ci wszystkiego w Twoim kraju Umieść tweeta #uhvaimorrer. „

Odkąd Oliveira została bohaterką, Gaetji jest Krytykujesz go. „The Highlight” wielokrotnie kwestionował serce Oliveiry i pomimo szacunku dla jego wygranej z Michaelem Chandlerem i Poirierem, jest przekonany, że może to złamać.

Ale wygląda na to, że Gethje może być zagrożony utratą tytułu z powodu powrotu Conora McGregora. Chociaż prezydent UFC Dana White Gaethje ogłoszony jako kandydat nr 1Oliveira wyraziła zainteresowanie kolejnym spotkaniem z McGregorem, a Geethjee planuje dalej Zachowuję się bardzo zły Jeśli to sprawdź.

READ  Późne podbicie wysyła Kanadyjczyków do wygrania USA w GLOBL JAM

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top