NBA Playoffs: Matisse Thiebol z Team 76 nie kwalifikuje się do meczów drogowych w Toronto przeciwko Raptors, mówi Doc Rivers

Obrazy Getty

ten Filadelfia 76ers Spędził większość sezonu niekompletny. Z Ben Simmons Siedząc z powodu popytu na handel, ukończenie sezonu zajęło mu trafienie. Teraz, mając do czynienia z play-offami, po raz kolejny zmagają się z nieobecnością głównego gracza.

gwiazda defensywna Matisse Thibault Nie będzie mógł zagrać przynajmniej gry 3 i 4 pierwszej rundy serii Philadelphia vs Toronto RaptorsTrener 76ers Doc Rivers Potwierdzone w niedzielę. Gracze drogowi muszą być w pełni zaszczepieni przeciwko COVID-19, co oznacza usunięcie drugiej dawki podwójnej szczepionki lub pierwszego zastrzyku szczepionki Johnson & Johnson, aby móc wjechać do Kanady. W zależności od harmonogramu serii, Thybulle teoretycznie mógłby otrzymać szczepionkę Johnson & Johnson na czas szóstego meczu, ale nie wygląda na to, żeby planował to zrobić.

„To była decyzja, którą podjąłem dawno temu”, Thibault Niedzielni reporterzy. Dorastałem w holistycznym domu, a antyszczepienie nie jest terminem używanym wcześniej… Dorastaliśmy wśród lekarzy medycyny chińskiej i naturopatów. „Thybulle ujawnił, że otrzymał pierwszą szczepionkę z myślą, że zapobiegnie ona zarażeniu lub rozprzestrzenianiu się choroby, ale kiedy to nie była prawda, czuł się komfortowo, radząc sobie z COVID w sposób holistyczny. Mogłabym szukać w medycynie alternatywnej” on dodał.

Wcześniej w sezonie zasadniczym ESPN zapytało cztery najlepsze nasiona Konferencji Wschodniej, czy ich składy zostały w pełni zaszczepione w oczekiwaniu na ten konkretny problem. ten dolarów I upał Potwierdzili, że tak. ten Celtics 76ers nie skomentowali. Pod koniec sezonu zasadniczego obie drużyny rozegrały w Toronto mecze szosowe. Bostonowi brakowało wielu kluczowych graczy, w tym Jason TatumI Jaylyn Brown I Alhorford, chociaż nie jest jasne, czy jest to spowodowane stanem szczepienia, czy możliwą infekcją. Kiedy Filadelfia podróżowała do Toronto, Thibault Na liście jako nieodpowiednie.

Jak na ironię, ten mecz był najlepszą szansą Philadelphia na uniknięcie Raptors w pierwszej rundzie. Toronto sat OG Anunoby I Fred Vanfleet Jak na ten mecz, ale nadal jest w stanie pokonać zdrowe 76s. To zwycięstwo było różnicą między rozstawionymi z czwartego i drugiego miejsca w Filadelfii.

gdzie James Harden W swoim debiucie 76ers Philadelphia przyznał tylko 105,6 punktów na 100 posiadania Thybulle’a na parkiecie… i 116 bez niego. Jego nieobecność jest tak znacząca dla zespołu, który zrezygnował ze swojego najlepszego obrońcy, gdy został wymieniony na Hardena. Filadelfia będzie miała przewagę krajowych stadionów w serii, więc Thybulle będzie mógł zagrać w maksymalnie czterech meczach serii, ale w każdej chwili bez niego naraziłby 76ers.

READ  Felix Auger - Eliassim leci do finału w Stuttgarcie; Twarze Marin Cilic | ATP .okrągły

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top