Były trener Andre Agassi mówi o pozostających pytaniach dotyczących przejścia na emeryturę Rafaela Nadala

Były trener Andre Agassi mówi o pozostających pytaniach dotyczących przejścia na emeryturę Rafaela Nadala

Były trener Andre Agassi, Brad Gilbert, wezwał media, by przestały zadawać pytania na temat przejścia Rafaela Nadala na emeryturę, ponieważ Hiszpan dał jasno do zrozumienia, że ​​nadal chce grać w tenisa. W sobotę Nadal rozpoczął sezon 2023 w Fed Cup.

W swoim pierwszym meczu w roku 36-letni Nadal poniósł rozczarowującą porażkę, gdy Cameron Norrie pokonał Hiszpana 3:6, 6:3, 6:4. Po zakończeniu meczu Nadal został od razu zapytany o zakończenie kariery. Gilbert, który jest najbardziej znany ze współpracy z Agassim przez prawie dekadę, namawia fanów tenisa i media, by docenili wielkość Nadala, zamiast skupiać się wyłącznie na dacie jego przejścia na emeryturę.

„Niestety, nawet po tym, jak @RafaelNadal powiedział ci, żebyś przestał pytać o moją emeryturę, wrócę ponownie do Melbourne Memo, doceniam jego wielkość i pokorę, da ci znać, kiedy nadejdzie czas” – napisał Gilbert na Twitterze.

Co powiedział Nadal po porażce Nouriego?

Nadal odpowiedział z uśmiechem na twarzy, ale był wyraźnie zmęczony pytaniami o emeryturę.

„Przegrałem grę. To wszystko, nie? Za każdym razem, gdy przychodzę na konferencję prasową, wygląda na to, że muszę przejść na emeryturę. Więc bardzo martwisz się moją emeryturą. , dam wam znać”.

„Nie przechodźcie na emeryturę, ponieważ jestem tutaj, aby kontynuować grę w tenisa” – powiedział Nadal dziennikarzom po porażce z Nuri. Ponadto Nadal nie chciał być negatywnie nastawiony ani pesymistyczny po przegranym pierwszym meczu w roku.

Nadal przyznał, że są rzeczy, które może poprawić, ponieważ ma nadzieję, że w kolejnych meczach będzie lepiej. „Cóż, to wcale nie była katastrofa. Oczywiście mogę robić rzeczy lepiej i muszę to robić” – powiedział Nadal. W swoim następnym meczu Nadal gra przeciwko Alexowi de Minorowi.

READ  Bruins zatrudnia Montgomery'ego jako zmarłego i handluje z Zacha

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *