Debiut Forda GT Lego Technic 2022 z 1466 ruchomymi tłokami

Sezon prezentów oficjalnie dobiegł końca, ale jeśli świąteczne zakupy nie są całkowitym pogromem budżetu, dlaczego nie zafundować sobie nowego, błyszczącego zestawu Lego Technic? W kwietniu Ford GT 2022 będzie dostępny jako model w skali 1:12 składający się z 1466 elementów. Supersamochód z umieszczonym centralnie silnikiem — znany pod nazwą „42154” — ma ponad 9 cm wysokości, 39 cm długości i 18 cm szerokości.

Jest napędzany „ręcznym” silnikiem V6 z ruchomymi tłokami oraz niezależnym zawieszeniem z przodu iz tyłu. the zestaw lego technice Korzysta ze skrętnej przedniej osi i regulowanego tylnego spojlera, gdy maska ​​otwiera się, odsłaniając 3,5-litrowy silnik EcoBoost z podwójnym turbodoładowaniem. Możesz także otwierać drzwi i zespół napędu na tylne koła za pomocą mechanizmu różnicowego.

Lego nie mówi, ile to kosztowało, ale zestaw Ford GT 2022 jest wymieniony na stronie internetowej Walmart za 119 USD. Prawdę mówiąc, flagowy model Blue Oval wygina się z rozciągnięciem GT Mk IV jest tylko na tor Stworzył ponad 800 koni za oszałamiającą cenę 1,7 miliona dolarów.

Amerykański supersamochód nie jest jedynym zestawem technicznym, który pojawi się wkrótce, ponieważ nadchodzi również następna generacja NASCAR Chevrolet Camaro ZL1 (42153), wraz z 672 częściami. Gdzie indziej samolot strażaka (42152) składa się z 1134 elementów.

Tymczasem grupy Speed ​​Champions rywalizują z Ferrari 812, pogańska utopiaoraz Porsche 963 LMDh wraz z podwójnym pakietem McLaren Solus GT i McLaren F1 LM.

W ubiegłym roku do sprzedaży trafiły ciekawe zestawy Lego Technic Ferrari Daytona SP3 (z tłokami i działającą skrzynią biegów) oraz McLaren F1. Wcześniej niektórzy pamiętają złożony montaż 1379 części Forda F-150.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top