„Był nieokiełznany” – The Hollywood Reporter

dyrektor Denis Villeneuve (Reach, Blade Runner 2049, DiunaHonoruje swojego ukochanego rodaka i rywala Jean-Marca ValleeKlub kupujących w Dallas, Wild, Big Little Lies), kto jest Zmarł w tym tygodniu W wieku 58 lat.

Bardzo lubię Jean-Marc Vallee. Więc muszę zacząć wszystko naprawiać.

Nie jestem najlepszym przyjacielem Jean-Marca Valli. Byliśmy współzawodniczącymi braćmi walczącymi o interes naszej matki, świętej prowincji Quebec. Jean-Marc powtarzał, że jest starszy ode mnie i powinienem go szanować. Był sprawniejszy ode mnie. Bardziej ekscytujące niż ja. O muzyce wiedział wszystko. był księciem. Był gwiazdą rocka. To był Jean-Marc! Bardzo go lubiłem i podziwiałem. Naprawdę nie wiem, jakie jest moje zdanie. Szczerze mówiąc, myślałem, że jestem denerwującym młodszym bratem, który chciał bawić się swoimi zabawkami.

Jean-Marc był poetą wyjątkowym. Człowiek o dużych kontrastach. Był charyzmatyczny, charyzmatyczny, silny przywódca, skromny i nieśmiały jednocześnie. Był jasny, tajemniczy i tajemniczy. Był w centrum uwagi, ale bardzo dbał o swoją prywatność. To było urocze, urocze i ciepłe, ale może być wietrznie. Był namiętny i sumienny. Nienawidził wiewiórek i złych kierowców. Był uczciwy, prawdomówny, uczciwy i niesamowicie hojny. Był człowiekiem nostalgii i bardzo nowoczesnym artystą. Była twarda jak góra, ale bardzo wrażliwa. Był co najmniej złożoną postacią.

W Montrealu, po sukcesie za granicą, Jean-Marc stał się latarnią morską. Ten, który wskazał nam drogę. Wiedział, gdzie ukryto kluczyki do samochodu. Znał tajne przejścia. Jego dom był otwarty. Jego stół jest zawsze zastawiony wspaniałym jedzeniem i wspaniałym winem. Pod koniec wieczoru wszyscy byliśmy podekscytowani, słuchając niesamowitych opowieści o jego ostatnich przygodach. Był wspaniałym gawędziarzem. Jean-Marc był ciekawy, wiedział wszystko o wszystkim. Uwielbiał dzielić się odkryciami kulturowymi. Fascynowali go nowi artyści, kochał ich pęd i ambicję, dzielił się ich wrażliwością. Lubił młodych ludzi. Rozumiem młodych ludzi. Ten wiek, w którym świat jest pod twoimi stopami. Tamta epoka została pochłonięta przez żarłoczny apetyt na zmiany. Jean-Marc był młody. Był także pasjonatem rock and rolla. Podziel się zmysłowością, seksem, smutkiem i krzykami wewnętrznego bólu wystawionego na gwiazdy rocka. Lubił buntowników.

READ  ICYMI: Córka Michaela Jacksona kołysze brązową sukienkę z rozcięciem na biodrach, więcej gwiazd na czerwonym dywanie PCA 2021 | Galeria

Jean-Marc sam był buntownikiem. To było nie do opanowania. Nigdy nie przestrzegał zasad Hollywood. Hollywood poszło na swój własny sposób. Desperacko potrzebował powiewu świeżego powietrza w czasami letargicznej scenie filmowej. Był człowiekiem bez kompromisów. Dążył do emocjonalnej prawdy i autentyczności życia. Jego kino opowiadało o siłach grawitacji między ludźmi i nieuniknionych zderzeniach szybko poruszających się obiektów, rozwijających się w ciasnym salonie. Jego kino dotyczyło rodziny. klan. Odbudowa rodziny. Rozbita rodzina. Rodzina eksplodowała. zmiażdżona rodzina. Rodzinne tortury. Ruiny rodziny. Narodziny nowej rodziny. więź rodzinna. Rodzinna miłość. Rdzeniem rodziny są potrzeby. Podstawowa macierz zamętu i ludzkiej chwały.

Jean-Marc kochał ludzkość tam, gdzie boli, i skupiał się na tym ukrytym wewnętrznym ognisku bólu, wstydu i żalu. Objął nasze rany, nasze słabości, nasze najciemniejsze strony, bez osądu, ale z nieograniczonym współczuciem. Kochał ludzkość, nie szukając jej zbawienia ani rozwoju, ale przyjął jej stan. Mówiąc dokładniej, był głęboko dotknięty udręczoną duszą, wyrzutkami i marginalizacją. Ci, którzy sprzeciwiają się krzyżowi różnic w społeczeństwach, w których różnica jest wciąż epidemią. Jego kino narodziło się z czystego złota dla ludzkości.

A jako dar światła, ciesz się dodaniem tego, co nazywał, magicznego akcentu: chłopca, który może uzdrawiać innych, chmurę motyli, która przynosi chwilę spokoju, upiorne kroki na plaży o wschodzie słońca, idealne kręgi dymu papierosowego tańczące na David Bowie kosmiczne dziwactwa.

W przypadku Jean-Marca chodziło o miłość, wiarę, muzykę, pasję i nieznośną jedność istot.

Był geniuszem w sercu, a jego serce było supernową.

Serdeczne kondolencje dla rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *