Był aktorem głosowym Batmana 66

Popularny aktor głosowy Kevin Conroy zmarł w wieku 66 lat.

Warner Bros. potwierdzone. 11 listopada 2022 roku, że Conroy zmarł dzień wcześniej 10 listopada.

„Kevin był doskonały” – wspomina Mark Hamill, który na nowo zdefiniował Jokera, grając Conroy Batmana. „Był jednym z moich ulubionych ludzi na tej planecie i kochałem go jak brata. Naprawdę troszczył się o ludzi wokół niego – jego sprawność błyszczała we wszystkim, co robił. Za każdym razem, gdy go widziałem lub rozmawiałem z nim, mój duch były na haju. Kevin był genialnym aktorem. Przez kilka pokoleń był najlepszym Batmanem. To był jeden z tych perfekcyjnych scenariuszy, w których dostali dokładnie odpowiedniego faceta do właściwej partii, a świat był dla niego lepszy. Jego rytmy, syk, jego ton, jego ton, jego dykcja – wszystko to również pomogło zdefiniować mój występ. Był idealnym partnerem – to było kreatywne doświadczenie Zintegrowane. Nie mógłbym tego zrobić bez niego. Zawsze będzie moim Batmanem. „

https://www.youtube.com/watch?v=4xbppH-20ak

Najsłynniejszą rolą Conroya była rola Batmana / Bruce’a Wayne’a, którą zaczął wyrażać w programie z 1992 roku Batman: serial animowany Do końca życia będzie się wypowiadał w różnych filmach, programach i grach wideo. Był to jego najnowszy portret postaci w tym roku MultiVersus. Conroe pojawił się również w DynastiaA wycieczka służbowaA Ohara i gościnne występy w programach takich jak Twoje zdrowieA Murphy BrownA Spencer: do wynajęciaA Matlock.

Conroy pozostawił swojego męża Von C. Williamsa, jego siostrę Trishę Conroy i brata Toma Conroya.

Wkrótce przesyła kondolencje przyjaciołom i rodzinie Kevina Conroya w tym trudnym czasie.

READ  Codzienna aktualizacja: Notatki WWE, Renee Paquette, Konosuke Takeshita - WON/F4W

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top