Brian Danielson potwierdza szczegóły umowy AEW

Brian Danielson potwierdził warunki swojego kontraktu z AEW.

zauważyliśmy We wrześniu wierzono, że Danielson podpisał kontrakt z AEW na trzyletnią kadencję, ponieważ mówiono, że drzwi WWE pozostaną otwarte, jeśli będzie chciał wrócić po zakończeniu trasy AEW. Danielson Potem wskazał… Umowa ta została zawarta na trzy lata w wywiadzie udzielonym pod koniec września dla New York Post.

W aktualizacji Danielson pojawił się w Zegarek MMA Dziś, z Arielem Halawani, potwierdził, że jego kontrakt z AEW obowiązuje od trzech lat.

Zapytany, czy umowa AEW pozwoliłaby mu pracować z kimś takim jak NJPW, Danielson potwierdził również, że byłby w stanie walczyć w Japonii, gdyby firma się zgodziła, dodając, że WWE pozwoliłoby mu również walczyć w Japonii, gdyby ponownie podpisał kontrakt . Z nimi. Zapytany, czy ta umowa AEW jest ostatnim kontraktem pro wrestlingowym, jaki kiedykolwiek podpisze, Danielson powiedział, że nie wie, ale wierzy w to, ponieważ teraz czuje się niezwyciężony i fizycznie, tak jak czuje się odkąd jest w swojej drużynie. 20 sekund. Ujawnił również, że kiedy podpisał kontrakt z AEW, on i jego żona, WWE Hall of Famer Brie Bella, myśleli, że będzie to jego ostatni kontrakt wrestlingowy.

Trzyletni kontrakt daje Danielsonowi kontrakt z AEW do lata 2024 roku, kiedy kończy 43 lata.

Kontrakt Briana Danielsona z WWE wygasł pod koniec kwietnia, a on zadebiutował w AEW na All Out 5 września. Następnie zadebiutował w AEW podczas 22 września Grand Slam edycji AEW Dynamite na TNT, doprowadzając mistrza AEW World Wrestling Kenny’ego Omega do remisu czasowego.

Danielson Miro będzie walczył o finały AEW World Title Eliminator na Full Gear w sobotę. Zwycięzca otrzyma przyszły tytuł, który przedstawia zwycięzcę głównego wydarzenia Full Gear pomiędzy Omegą i „Wisielec” Adamem Page.

Czekajcie na więcej od Danielsona.

READ  Dyrektorzy Quantic Dream płaczą, pytają, czy mogli kłamać podczas ostatnich wystąpień sądowych

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top