Tiffany Haddish mówi, że „straciła wszystko” po pozwie o nadużycia

Tiffany Haddish

Tiffany Haddish
obrazek: Robin Beck/AFP (Obrazy Getty)

komik Tiffany Haddish Mówi, że „straciła wszystko” w wyniku przeciwko niej sprawy o napaść na tle seksualnym i nie jest pewna, czy jej zwolnienie poprawi jej perspektywy pracy.

„Och, straciłam wszystko. Wszystkie moje koncerty odeszły” – powiedziała TMZ w LAX. Zapytana, czy oddalenie pozwu może coś dla niej zmienić, odpowiedziała: „Nie wiem, bracie. Nie mam pracy. Nie mam pracy, bracie”.

wcześniej w tym miesiącu, Haddish i komik Aries Spears zostali pozwani za „celowe nadużycia emocjonalne, rażące zaniedbanie, pobicie seksualne, molestowanie seksualne i napaść seksualną wobec nieletniego” przez powodów zidentyfikowanych jako Jane Doe. Pozew koncentrował się na dwóch schematycznych filmach nakręconych siedem i osiem lat temu, w tym „Oczami kochanka dziecka”.

dystans Ogłoszenie pozwuHaddish zabrał się na Instagram, pismo:

„Wiem, że ludzie mają mnóstwo pytań. Rozumiem. Jestem przy tobie. Niestety, ponieważ toczy się sprawa sądowa, niewiele mogę teraz powiedzieć. Ale oczywiście, podczas gdy ten szkic miał na celu bądź komiczny, to nie było absolutnie zabawne – i przepraszam, że zgodziłem się w nim zagrać. Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł jak najszybciej podzielić się wieloma informacjami na temat tej sytuacji”.

On September 20, Powodowie złożyli wypowiedzenie Ze stronniczością, co oznacza, że ​​pozew nie może zostać zwrócony. w We wspólnym oświadczeniu obaj powodowie zwracają się tylko do Haddish i mówią, że życzą jej wszystkiego najlepszego.

„Moja rodzina i ja znamy Tiffany Haddish od wielu lat – i teraz wiemy, że nie skrzywdziłaby mnie, mojego brata ani nie pomogłaby nikomu w zrobieniu czegokolwiek, co mogłoby nas skrzywdzić” – czytamy w oświadczeniu. „Życzymy Tiffany wszystkiego najlepszego i cieszymy się, że możemy to wszystko zostawić za sobą”.

w Kolejny film Udostępnione przez TMZ, Haddish tak mówi Jej głównym zmartwieniem jestTo była męka – O dzieciach i upewnieniu się, że wszystko w porządku. Aktorka wyjaśnia też, że nie ma już kontaktu z Spears.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, doświadczył napaści na tle seksualnym, skontaktuj się Narodowy Napaść Seksualna RAINN Infolinia pod numerem 1-800-656-4673.

READ  Ekskluzywne filmy HBO Max usunięte z serwisu streamingowego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top