Brown mianował Katherine Reich na stanowisko asystenta dyrektora generalnego i wiceprezesa ds. operacji piłkarskich

Cleveland Browns prowadzili pionierską działalność związaną z wynajmem.

Zespół ogłosił w czwartek powołanie Katherine Reich na zastępcę dyrektora generalnego Browns i wiceprezesa ds. operacji piłkarskich.

Reich pozostaje najwyżej notowaną kobietą zajmującą kierownicze stanowisko piłkarskie w NFL.

33-latek był wcześniej wiceprezesem ds. operacji piłkarskich w Philadelphia Eagles, co było Awans przed sezonem 2021.

Cleveland awansował również Glenna Cooka na Asystenta Dyrektora Generalnego i Zastępcę Dyrektora Generalnego ds. Graczy, Boba Quinna na stanowisko Szefa Personelu/Szkolenia Kierowniczego oraz wyznaczył Jimmy’ego Raya na stanowisko Starszego Radcy Wykonawczego GM, a także Liczba spotkań i promocji w recepcji ogłoszono w czwartek.

Pochodząca z Montrealu, Quebec, zawodowa kariera piłkarska Reicha rozpoczęła się w Montrealu Aloets w kanadyjskiej lidze futbolowej jako stażystka w 2015 roku. Została pierwszą kobietą z kierownictwa CFL, kiedy została mianowana koordynatorem ds. zarządzania piłką nożną Aloette, zanim awansowała na stanowisko asystenta dyrektor generalny klubu. Raiche spędził czas z Toronto Argonauts jako dyrektor piłki nożnej, zanim przełamał bariery w NFL.

The Eagles wyznaczyły GM Howie Rosemana Reicha na koordynatora operacji piłkarskich w 2019 roku, w tym samym roku, w którym obecny dyrektor generalny Browns, Andrew Berry, opuścił Cleveland, aby zostać wiceprezesem Filadelfii ds. operacji piłkarskich. Kiedy Perry został mianowany dyrektorem generalnym Browns przed sezonem 2020, Raiche awansował na to samo stanowisko.

Wzrost znaczenia Raiche podczas cyklu rekrutacyjnego 2022 został uznany za Minnesota Vikings wywiad Jej za jej wakującą wówczas rolę w General Motors, co uważano za pierwszy tego rodzaju wywiad. Wikingowie poszli do wynajem Kwesi Adofo-Mensah, który wcześniej był asystentem dyrektora generalnego Browns.

READ  5 członków kanadyjskiej drużyny olimpijskiej umieszczonych w protokołach COVID-19 w Pekinie

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top