Britney Spears zdradza, gdzie chciała mieć swój ślub

Podobno test był wymagany.

Piosenkarka właśnie ujawniła, że ​​tak naprawdę chce zorganizować przyjęcie w kościele katolickim – ale odmówili.

w Post usunięty teraz Na Instagramie Britney udostępniła zdjęcie kościoła katolickiego św. Moniki w Los Angeles, wyjaśniając, że marzy o złożeniu ślubów.

„To jest miejsce, w którym pierwotnie chciałem wziąć ślub podczas COVID !!!!” Britney podpisała zdjęcie, na którym przy ołtarzu widać parę.

Dodała, że ​​tak naprawdę chciała chodzić do „pięknego” kościoła w każdą niedzielę, „ale powiedzieli, że jest tymczasowo zamknięty z powodu COVID”.

„Dwa lata później, kiedy chciałem się tam pobrać, powiedzieli, że muszę być katolikiem i podejść do testu!!!!” Britney, która dorastała w Southern Baptist, napisała.

W pytaniu do swoich zwolenników zapytała: „Czy kościół nie powinien być otwarty dla wszystkich?”

Chociaż Britney ma rację, to robi Zwykle wymagane Przynajmniej jeden partner musi być certyfikowanym katolickim chrześcijaninem, aby zawrzeć związek małżeński w Kościele.

Na szczęście Britney wydaje się kochać swój ślub, mimo że nie mogła korzystać z kościoła, niedawno wylany Impreza była „najlepszą imprezą w historii!!!”

A najlepsza impreza w historii jest dokładnie tym, na co zasługuje Britney!

READ  Travis Scott, współpraca Diora przełożona „na czas nieokreślony” po tragedii w Astroworld

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top