Kourtney Kardashian wzbudza podekscytowanie fanów, dzieląc się uroczym momentem nawiązania więzi ze swoimi siostrami i siostrzenicą

Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall i Kylie Jenner udostępniły nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia z wystawnego ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Parkera w Portofino w ciągu ostatnich kilku dni.

Kylie Jenner zafascynowała fanów, gdy opublikowała piękne nowe zdjęcie zza kulis, na którym widać siebie z nią, córką Travisa Scotta Stormy Webster, siostrą Kendall Jenner i panną młodą w garderobie.

Na oszałamiającym zdjęciu czterolatka wpatruje się prosto w aparat, przytulając swoją ciotkę, podczas gdy dorośli zwijają się w kłębek.

„Żona” Kylie napisała uroczy podpis do zdjęcia, dodając białą emotikonę w kształcie serca.

Na zdjęciu Kourtney Kardashian wygląda wspaniale w białej mini sukience Dolce & Gabbana, bez welonu na zamówienie, który nosiła na imprezie. Jej siostry i Stormi noszą kwieciste sukienki od marki, która gościła wesele i udekorowała wesele.

Ani Travis nie został zauważony na weselu, ani jego dziecko, on i Kylie, których nazwisko nie zostało publicznie ogłoszone.

Kim Kardashian wcześniej udostępniła własne zdjęcia z imprezy, w tym piękne ujęcie panny młodej, która zatrzymuje się, by pieścić twarz swojej siostrzenicy, gdy idzie do ołtarza. Podpisała swoją wiadomość: „Krafis na zawsze”.

Ostatnio Kourtney i Travis udostępnili również nowe zdjęcia ze ślubu. Zamieścił zdjęcia ich dwojga całujących się w windzie w strojach ślubnych, podczas gdy ona zamieściła zdjęcia swojego osobistego asystenta cyfrowego.

READ  Sequel „Waterworld” jest w drodze

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top