Blue Jays ufają swojemu procesowi, aby wygrać najlepszego White Sox

TORONTO – Najtrudniejszą rzeczą do zrobienia, gdy szansa powoli zanika, a praca sezonu zbliża się do krawędzi, tak jak teraz dla Toronto Blue Jays, jest zaufanie procesowi w stosunku do wyników.

Na przykład przez pięć bezowocnych rund przeciwko All-Star Lance Lane w poniedziałek wieczorem udało im się tylko dwóch kluczowych graczy, jednego na jednego w Santiago Espinal, a drugiego, gdy Yuan Moncada wygładził rutynę Tuscara Hernandeza na trzecim miejscu.

Logiczny wniosek byłby taki, że Lin dzielił ich, posyłając ich jeszcze głębiej w ostatni ofensywny funk. Jednak w tych pięciu klatkach Blue Jays uderzył siedem piłek z oczekiwanym średnim trafieniem od 0,500 do 0,750 – jedna z tych piłek spowodowała pojedyncze trafienie. Uwzględniając kolejną linię na lewe pole od Hernandeza, który niósł 0,410 xBA, i zamiast się starać, aby dowiedzieć się, co jest nie tak, trzeba było udowodnić, że musi tam pozostać.

Wytrzymał skumulowaną frustrację siedmiu porażek w dziewięciu meczach, jednak łatwiej to powiedzieć niż zrobić, dlatego Vladimir Guerrero Jr. trzykrotnie wbił pięść, gdy dotarł do drugiej bazy po jednej serii od jednej do szóstej remisowy mecz 1 -1.

Moment katharsis nie otworzył drzwi, ale pomógł utorować drogę dla Blue Jays, aby zdobyć zielone światło dla Craig Kimbrill Wilderness w ósmej inauguracji ich wygranej 2-1 z Chicago White Sox. . Ze względu na niedawną stratę klubu, biegacz dysków Breyvic Valera jest w swoim domu, leworęczny pełzacz, gdy pochłania kolce suwaka Kimbrela, nakładając znak, co oznaczałoby, że uwierzysz, że karma baseballu równoważy wszystkich w końcu.

Z pewnością nie było to łatwe, ale Blue Jays zdołali wykorzystać sześć mocnych zwrotów Aleca Manoah, który wykonał około pięciu uderzeń i trzech spacerów, aby umożliwić tylko jeden bieg i uziemić 108 pól.

READ  Raducanu może stać się jednym z najlepiej sprzedających się sportowców na świecie

I mieli trzy czyste przerwy od reszty byków: Adam Semper pracuje nad ingerencją Rhysa McGuire’a w siódmej rundzie, Tim Meeza przecina ósmą, a Jordan Romano zamyka sprawę w dziewiątym.

Determinacja Blue Jays została zilustrowana przez Guerrero, który oprócz rozdrabniania głównej drużyny singlowej RBI zrobił również imponujący wynik w sztafecie Marcusa Simina, aby ukończyć trudny podwójny 6-4-3 nad Jose Abreu Ganderem i zająć siódme miejsce.

Po tym McGuire rozpoczął kluczowy wyścig na ósmym miejscu od singla i został zastąpiony przez Valerę, który zajął drugie miejsce, gdy Beau Pechet strzelił miażdżącego gola i trzecie w meczu Simin. W jego kluczowym domu liczył się każdy krok przewagi z trzeciego miejsca.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top