Barr mówi, że Trump twierdził, że doszło do poważnego oszustwa, zanim „była jakakolwiek możliwość przyjrzenia się dowodom”

Reprezentantka Zoe Lofgren, kalifornijska demokratka, zapytała świadka na poniedziałkowym przesłuchaniu – byłego redaktora politycznego Fox News, Chrisa Stewarta – o tak zwany „czerwony miraż”, który dał bardziej różowy obraz Trumpa w noc wyborczą, która powoli zanikała. Policzono pocztowe karty do głosowania skłaniające się do demokracji.

tak dynamiczny – Znany również jako „przesunięcie niebieskie” Było to szczególnie widoczne w 2020 roku, ze względu na znaczny wzrost głosowania mailowego podczas pandemii Covid-19. Ale ten wzrost nie nastąpił równomiernie – Demokraci tłumnie przybyli do głosowania korespondencyjnego w 2020 roku, podczas gdy wielu Republikanów wolało głosować osobiście w dniu wyborów, w dużej mierze dzięki twierdzeniom Trumpa, że ​​głosowanie korespondencyjne było mistyfikacją.

Ten podział stworzył ciekawe zjawisko, gdy przyszedł czas na liczenie głosów.

Oto, co CNN miał do powiedzenia na ten temat we wrześniu 2020 roku: Liczenie kart do głosowania drogą pocztową trwa dłużej, aw wielu stanach karty do głosowania są nadal akceptowane, jeśli zostaną wysłane w dniu wyborów, ale dotrą później. Mówiąc prościej, oznacza to, że częściowe wyniki podane w noc wyborczą będą prawdopodobnie wyglądały gorzej dla ówczesnego kandydata Joe Bidena niż pełne ostateczne obliczenia.

W każdych wyborach Republikanie wygrywają w dniu wyborów, a Demokraci wygrywają przedterminowe głosowanie. Potem czekał na obietnicę statystyk” – zeznał Stewart, który brał udział w prognozach wyborczych dla Fox News. „…Zwykle liczy się głosowanie w dniu wyborów. Widzisz postęp republikanów… Spodziewasz się postępu republikanów, ale tak naprawdę to nie jest postęp”.

Sprawdź nasze pełne wyjaśnienie „The Red Mirage” tutaj.

READ  Politycy republikańscy zwiększają popularność szczepień w miarę wzrostu liczby przypadków koronawirusa

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top