Antonio Brown twierdził podobno, że wypadek spowodował kontuzję kostki

Historia za Antonio BrownDziwne wyjście z niedzieli? Korsykarze z Tampa Bay Gra robi się dziwna. Według nowego raportu uraz mógł doprowadzić do całego wypadku.

Szeroki odbiornik dokonał dużego odejścia w drugiej połowie zwycięstwa Bucsów nad New York Jets, Zdjął się ciężko i rzucił podkoszulek w tłum Zanim pomachasz, wskocz do strefy końcowej, a następnie uderz w szatnię. Stamtąd podobno opuścił boisko i nie był mile widziany w powrocie z zespołem do Tampy. Trener Bruce Arians powiedział po meczu, że czas Browna z Buccaneers dobiegł końca.

Podobno powiedział Aryanowi Jayowi Glazerowi, że Brown odmówił powrotu do meczu w drugiej połowie kiedy mu powiedziano. Ale według Iana Rapoporta z NFL Network Brown czuł się zbyt kontuzjowany, aby w tym momencie wrócić do gry. Opuścił kilka tygodni z powodu kontuzji kostki – co niemal dokładnie zbiegło się z jego zawieszeniem fałszywego biletu na szczepionkę – i został ograniczony do 17 tygodnia po dostosowaniu w praktyce.

„To, co powiedział do sztabu, z tego, co rozumiem, to to, że nie brał udziału w meczu, ponieważ w jego mniemaniu nie czuł się dobrze” – powiedział Rapoport. „Odpowiedź trenerów ofensywnych i Bruce’a Aryana brzmiała: „Jeśli nie idziesz na mecz, kiedy prosimy cię o udział w meczu, nie możesz tu być”. W tym momencie wykopali go z linii bocznej, a następnie odcięli go od zespołu.

Czy kontuzja kostki Browna była naprawdę powodem jego odejścia?

Doniesienia Browna, że ​​był zbyt kontuzjowany, aby móc grać, dodają nową zmarszczkę do wszystkiego, co już wiemy. Z pewnością to była przyczyna, ponieważ kontuzja kostki uniemożliwiłaby mu grę w zeszłym miesiącu, gdyby nie został zawieszony przez NFL.

Jednak Brown nie wydawał się faworyzować swojej kostki, kiedy skakał w strefie mety i wbiegał do szatni.

READ  Brad Aldrich skreślony w Pucharze Stanleya

Biorąc pod uwagę historię Browna bycia twardym, historia kontuzji opowiedziana przez Rapoporta wydaje się zbyt prosta i jednostronna, aby była całą prawdą. Być może odegrało to pewną rolę, ale być może jest coś więcej w tym dziwnym wydarzeniu, o którym jeszcze nie słyszeliśmy.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top