Aktualizacje zza kulis dotyczące Sashy Banks z NJPW, WWE i AEW

Sasha Banks (Mercedes Varnado) podobno negocjowała swoje odejście z WWE latem i właśnie sfinalizowała kontrakt z NJPW w zeszłym miesiącu.

Jak zauważyliśmy, doniesiono, że Banks ma mieć kontrakt z NJPW na limit występów, w ramach którego pojawi się na wielkim wydarzeniu Wrestle Kingdom 17, zaplanowanym na 4 stycznia w Tokyo Dome w Tokio w Japonii. Druga noc została zapowiedziana na 21 stycznia w Yokohama Arena w Jokohamie w Japonii, ale okaże się, czy Banks pojawi się na obu koncertach. Doniesiono również, że Banki i WWE nie zgodziły się na nowy kontrakt, ponieważ były tak daleko od siebie w kwestii pieniędzy, a Banki prosiły o dużą liczbę. Banks ma zamiar dużo zarobić z NJPW, ponieważ jej opłaty są „znacząco wyższe” niż to, co NJPW zapłaciło Chrisowi Jericho, co czyni ją najlepiej opłacaną zapaśniczką kontraktową dla NJPW i firmy macierzystej Stardom, Bushiroad. Szczegóły wynagrodzenia NJPW banków nie zostały ujawnione, ale Jericho zarobił 100 000 $ za występ.

W aktualizacji nowy raport Fightful Select zauważa, że ​​wyjście Banks z WWE było negocjowane „od miesięcy”, najprawdopodobniej w czerwcu, kiedy Raj Geary poinformował, że została zwolniona z kontraktu, co potwierdził, chociaż Banks pozostał w areszcie Graj w aktywny skład WWE.

Odejście Banks nie zostało jeszcze potwierdzone przez WWE i pozostaje w oficjalnym rosterze WWE w chwili pisania tego tekstu, razem z Naomi. Niedawno poinformowano, że WWE może zamrozić kontrakt Banks z WWE na urlop lub ponownie podpisać z nią kontrakt, poddając się jej żądaniom, ale ten nowy raport wskazuje, że już wynegocjowała zwolnienie, co jest zgodne z innym. Najnowszy raport mówi, że „skończyła” z WWE.

Umowa NJPW banków była podobno „gotowa” i była uzgadniana od ostatniego tygodnia listopada. Wiadomość o debiucie Banks w Wrestle Kingdom 17 pojawiła się 8 grudnia.

Współpraca między AEW i NJPW doprowadziła do dalszych spekulacji na temat ewentualnego dołączenia banków do AEW. Ten nowy raport wskazuje, że źródła zaznajomione z umową Banks NJPW nie słyszały jeszcze nic o AEW i Banks, ale źródła powiedziały również, że nie oznacza to, że tak się nie stanie.

READ  Chrissy Teigen myśli o swoim biznesie i żyje życiem pomimo „klubu odwołań”

Niedawno doniesiono, że promotorzy, którzy próbowali zarezerwować Banks na WrestleCade pod koniec listopada, zostali poinformowani, że nie będą przyjmować żadnych rezerwacji w pro wrestlingu aż do 1 stycznia. Zaktualizowany raport odnotowuje, w jaki sposób źródła są pytane, czy jest to „umowne”. Byłem. Źródła podały również, że WrestleCade nie jest jedyną operacją związaną z zapasami, która próbowała zarezerwować Banks. Wielkie wydarzenie w Nowym Jorku to kolejny konwent, którym osoby bliskie bankom deklarowały zainteresowanie.

Mówiono również o pomyśle zmiany marki na konwencje „rozrywkowe”, aby ominąć szczegóły techniczne bycia profesjonalną konferencją wrestlingową, mając nadzieję na zarezerwowanie banków przed 1 stycznia, ale tak się nie stało.

Jak wspomnieliśmy, założyciel/prezes Bushiroad, Takaaki Kidani, podobno stanął na czele zadania sprowadzenia Banksa do NJPW, ponieważ chciał, aby supergwiazda WWE przyjechała do NJPW i był gotów wydać dużo pieniędzy. Zauważono, że chociaż Banks zarobiłaby dużo pieniędzy z NJPW, więcej niż zarobiłaby w WWE, ale w sumie NJPW nie zarezerwowałby jej wystarczającej liczby programów, aby na dłuższą metę zarobiłaby to, czym jest. D Wyprodukowano w WWE. Jednak Banks pracujący kilka koncertów dla NJPW tu i tam pozostawiłby jej mnóstwo czasu na pracę nad innymi projektami, być może na współpracę z AEW.

Mówi się, że Banks zmierzy się z inauguracyjną mistrzynią kobiet IWGP KAIRI (dawniej Kairi Sane), prawdopodobnie w pierwszej dużej międzynarodowej imprezie NJPW w 2023 roku, Battle In The Valley w sobotę 18 lutego w San Jose Civic Center w San Jose w Kalifornii. KAIRI będzie bronić tytułu przeciwko Tam Nakano na Wrestle Kingdom 17, a udana obrona tytułu i debiut Banks mogą przygotować grunt pod masowy mecz Banks vs. KAIRI na Battle In The Valley. Należy zauważyć, że rozmowa Banks vs. KAIRI to na razie tylko plotka i nie została potwierdzona. Mówi się również, że Banks będzie tajemniczym partnerem Sarayi, który zmierzy się z Brettem Bakerem i mistrzynią świata kobiet AEW, Jamiem Hayterem, podczas 11 stycznia edycji AEW Dynamite z Los Angeles, ale to również w tej chwili tylko plotka i coś od Sarayi Skomentował zeszły tydzień.

READ  Recenzja pierwszego sezonu 1899: odcinki 1-6

Banks i Naomi byli z dala od WWE od czasu zakończenia nagrywania RAW w połowie maja z powodu różnic twórczych i posiadania tytułów WWE Women’s Tag Team. Niedawno doniesiono, że Naomi i WWE pracują nad nowym kontraktem, ale nie ma dalszych doniesień na temat jej statusu.

Kto przegapił, może Kliknij tutaj Dla świeżych komentarzy Banks na temat jej pracowitej pracy poza WWE i filmu, który nakręciła, i możesz Kliknij tutaj Za jej nowe komentarze na temat treningu lucha libre w Meksyku.

Bądźcie czujni WrestlingHeadlines.com po więcej.

Śledź Marka na Twitterze pod adresem @pracownik. Wyślij nam wszelkie wiadomości, wskazówki lub poprawki, klikając tutaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top