Po roku przerwy Denim on the Diamond wraca do Kelowna w wielkim stylu – Kelowna News

Denim powraca w wielkim stylu

Muzyka na żywo powróciła do Kelowna w sobotni wieczór, a Denim on the Diamond powrócił zwycięsko.

Słynny jednodniowy festiwal muzyczny na Kings Stadium w centrum Kelowna musiał Uroczystości odwołane w 2020 roku z powodu pandemii COVID-19. I chociaż zmieniające się przepisy zdrowotne przez całe lato zagrażają imprezie w tym roku, organizatorom Mitch Carfoot i Kurt Jury udało się ciągnąć rzeczy Z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Jedną z ostatnich zmian w tegorocznym wydarzeniu był wymóg dwukrotnego zaszczepienia wszystkich uczestników, ale to nie powstrzymało tysięcy ludzi przed zapełnieniem Kings Stadium w sobotni wieczór.

Muzyka rozpoczęła się o 12:30 specjalnym programem Teigen Gayse w Kelowna, a następnie Shawnee Kish z Edmonton i The Royal Foundry.

Elektromagnetyczny duet Kootenay, Moontricks, wprowadził na scenę mocny bas, zanim Yukon Blonde zagra swój pierwszy koncert na żywo od dwóch lat. Rockowy zespół – pierwotnie z Kelowna, ale teraz z siedzibą w Vancouver – wydawał się emocjonalny po swojej grupie, przytulając się nawzajem i dziękując tłumowi za energię.

Pochodząca z Vancouver artystka Dear Rogue wkroczyła na scenę, gdy zapadła noc dla energicznej grupy rockowej, w której debiutująca aktorka Danielle McTaggart włożyła wszystko i więcej w swój występ.

Wieczór zakończył się występem zespołu The Hunter Brothers. Grupa pięciorga rodzeństwa pochodzi z Shonavon, Saskatchewan, a jedno rodzeństwo, JJ, jest byłym Kelowna Rocket.

Przez cały dzień uczestnicy bawili się w ogrodzie, wylegiwali się na leżakach i delektowali się napojami i jedzeniem z lokalnych food trucków.

Burmistrz Kelowna Colin Basran wszedł na scenę, po czym podziękował Hunter Brothers Carefoot i Jory za zorganizowanie imprezy.

“Czy chcemy dżinsu nad Diamentem 2022? Czy chcemy AltiTunes Big White 2022– powiedział Basran do publiczności, ku wielkim okrzykom. A potem wspieraj tych facetów, bo dzięki nim tak się dzieje… Jestem z nich bardzo dumny. “

READ  Podobno Paul Heyman usunął Talking Smack z WWE

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top