BC News – Wycofano marynowaną wódkę z dużą zawartością miedzi

Męska wódka kiszona

Producent napojów spirytusowych z Kolumbii Brytyjskiej, który bywa na targach w Okanagan, wspomina jeden ze swoich produktów ze względu na wysoki poziom miedzi.

The Kanadyjska Agencja Kontroli Żywności W środę wycofał swoją wódkę Taynton Bay Spirits Pickle Pickle.

Firma Columbia Valley z siedzibą w Invermere jest częstym sprzedawcą na imprezach Vernon, takich jak niedawna Shoparama, targi rolników i inne wydarzenia.

Firma twierdzi, że wycofanie dotyczy partii nr 36 jej marynowanej wódki, z większością butelek, których dotyczy problem, sprzedawanych na jarmarkach bożonarodzeniowych w listopadzie i grudniu w całej Kolumbii Brytyjskiej.

Produkt, którego dotyczy problem, był sprzedawany w butelkach o pojemności 750 mlCFIA twierdzi, że nie zgłoszono żadnych chorób związanych z produktem.

„Produkty zakupione w sklepach monopolowych w Kolumbii Brytyjskiej i Albercie nie powinny być zagrożone. Proszę sprawdzić numer partii, aby potwierdzić. Numer partii może znajdować się po prawej stronie butelki” – mówi Justin Atterbury z Taynton.

Klienci proszeni są o natychmiastowe wyrzucenie wszelkich butelek i mogą dzwonić [email protected] Zwrot i wymiana butelki.

„W Taynton Bay Spirits bardzo poważnie traktujemy jakość naszych alkoholi. Możemy zapewnić, że w naszej kolekcji nie ma innych alkoholi ani naparów z marynowanej wódki, których dotyczy to wycofanie”.

CFIA nadal bada bezpieczeństwo żywności.

READ  Akcje szybują w górę, S&P 500 i Nasdaq osiągają nowe maksima

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top