Aktualizacja młodych i niespokojnych spoilerów: Tydzień 28 czerwca – Stitch wciąż jest zakochany w Abby – ruch Victorii irytuje Victora

Aktualizacja spoilerów Young and Turbulent (Y&R) W tygodniu od 28 czerwca do 2 lipca okazuje się, że Ben „Stitch” Rayburn (Sean Carrigan) nadal potajemnie kocha Abby Newman (Melissa Ordway), ale będzie starał się nie dopuścić do tego! Akcja Victorii Neumann (Amelia Heinel) również rozgniewa Victora Neumann (Eric Bryden), więc porozmawiajmy o tym, co sklep ma do zaoferowania.

Na początek Abby będzie zszokowana, gdy Stitch pojawi się w drzwiach rezydencji kanclerza. Chociaż Abby wiedziała, że ​​Stitch wrócił do miasta na imprezę pożegnalną swojego starego szefa, sądziła, że ​​ich krótka rozmowa w Karmazynowych Światłach będzie ilością czasu, którą poświęci na nadrobienie zaległości.

Zszywacz będzie miał inne plany, bo wręczy dziecku duże pudełko z prezentem. Będzie to okazja do głębszej rozmowy i wyjątkowy moment na wyjście.

Spoilery Y&R mówią, że Stitch jest singlem i nie znaleźli nikogo, kto by skontaktował się z Abby po rozstaniu.

Stitch nadal jest potajemnie zakochany w swojej byłej żonie, ale będzie utrzymywał polubowne stosunki, odkąd Abby wyszła za mąż za Chance’a Chancellora (ostatnio grała w Donny’ego Boaza). Ponieważ Stitch nie pomyśli, że to uczucie jest wzajemne, zatrzyma się w milczeniu i zaakceptuje tę wizytę jako przyjaciel – przynajmniej na razie.

Oczywiście w miarę rozwoju tej historii wszystko może się zdarzyć. Jeśli Chance zbyt długo pozostanie poza obrazem, z pewnością istnieje szansa, że ​​Abby i Stitch ożywią sprawy.

W każdym razie Stitch powraca z historią, która może przynieść ciekawe krzywe.

W międzyczasie Victoria będzie zaangażowana w realizację wszystkich swoich celów związanych z fuzją z Ashlandem Luke’iem (Richard Burgee).

Bez wątpienia Victor zwalczy pewne obawy, gdy odkryje dwie bomby – mianowicie, że Ashland jest nieuleczalnie chory, a Victoria ma z tym do czynienia.

READ  Gwiazda Kirsten Storms ujawniła w „Szpitalu Generalnym”, że przeszła operację mózgu

Victoria nie pomyślałaby, że potrzebuje aprobaty Victora, ale wywołałby poruszenie i stworzył dramat rodzinny Newmanów.

Później Ashland otrzyma ważne wieści od Victorii, ale czy będzie to dobre czy złe? Bez względu na to, co przyniesie kolejne sześć miesięcy, Ashland nadal będzie ufał Victorii i uczyni ją ważną częścią reszty jego życia.

Inni spoilery Young and the Restless mówią, że Sally Spectra (Courtney Hope) z radością przyjmie swoją rolę pełniącej obowiązki prezesa JCV – a to nastąpi, gdy zaprosi Summer Newman (Hunter King).

Kyle Abbott (Michael Mellor) przyzwyczai się po wakacjach do Włoch, ale Tara Locke (Elizabeth Liner) spróbuje go pocieszyć z Harrisonem Locke (Kylen Enriquez) i kilkoma starymi romantycznymi wspomnieniami.

W innym miejscu Devon Hamilton (Bretton James) martwi się o Amandę Sinclair (Michelle Morgan) i otwiera się na temat Victora.

Amanda zrobi wszystko, co w jej mocy, aby udowodnić, że Sutton Ames (Jack Landron) jest winny morderstwa zamiast Nayi Benedict (Betusha Story), ale to może wpędzić ją w kłopoty i być może sprowadzić ze sobą kolejne zaskakujące odkrycie.

W miarę pojawiania się kolejnych aktualizacji będziemy Cię na bieżąco informować. Spoilery Y&R mówią, że tydzień od 28 czerwca do 2 lipca przyniesie kilka niespodzianek, więc bądźcie czujni. CDL ma wiele innych zoomów Młode i niespokojne spoilery, aktualizacje i nowości, Więc przestań wkrótce.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top