Mężczyzna wyskakuje z lecącego samolotu na lotnisku w Los Angeles

Powiązana prasa

Opublikowane sobota, 26 czerwca 2021 21:03 EDT

Ostatnia aktualizacja sobota, 26 czerwca 2021 21:03 EDT

Pasażer został zabrany do szpitala w piątek wieczorem po tym, jak wyskoczył z jadącego samolotu na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles, podały władze.

United Express Flight 5365, obsługiwany przez SkyWest, oddalał się od bramki krótko po 19:00, kiedy mężczyzna bezskutecznie próbował włamać się do kokpitu pukając do drzwi, a następnie zdołał otworzyć drzwi serwisowe i zeskoczył z awaryjnej zjeżdżalni na pokładzie pas startowy. Według lotniska, FBI i SkyWest.

Władze poinformowały, że mężczyzna był przetrzymywany na pasie taksówek, leczony z powodu obrażeń nie zagrażających życiu i przewieziony do szpitala.

Lotnisko poinformowało, że dwusilnikowy Embraer 175, który leciał do Salt Lake City, wrócił do swojej bramy.

Nikt inny na pokładzie nie został ranny.

Samolot wyleciał do Salt Lake City późnym piątkowym wieczorem i przyleciał wczesnym rankiem w sobotę, zgodnie z flightaware.com.

Rzeczniczka FBI Laura Emilyer powiedziała w sobotę, że FBI prowadzi śledztwo.

To było drugie zakłócenie LAX w ciągu dwóch dni. W czwartek kierowca przebił się przez ogrodzenie łańcuchowe w placówce wysyłkowej FedEx i pojechał na lotnisko, przecinając pasy startowe, podczas gdy policja ścigała samochód. Policja poinformowała, że ​​kierowca został aresztowany i nie zgłoszono żadnych obrażeń. Dwa pasy startowe zostały na krótko zamknięte.

READ  De Villa mówi, że wierzy, że Toronto może podnieść Vaxa dzięki wysiłkom, aby uzyskać więcej strzałów w ramiona

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top