Pilot Powerpuff jest przerabiany przez CW

Wygląda na to, że nie wszystkie rzeczy są cukrem i przyprawami i wszystko jest przyjemne.

Niewiele osób było bardziej entuzjastycznych niż ja, kiedy było CW Reklamować Nakazali pilotowi Moc.

To podniecenie Trochę się kurczy Niedługo zobaczyłem pierwsze zdjęcia Chloe Bennett, Dove Cameron i Yany Perrault jako odpowiednio Blossom, Bubbles i Buttercup. Jednak moja melodia zmieniła się, gdy zdałem sobie sprawę, że to retrospekcje i mój entuzjazm ponownie osiągnął szczyt.

Ale dzisiaj to podniecenie zostało zmiażdżone, ponieważ Moc Był pilotem pauza Do przeformułowania poza sezonem.

Dla mnie różnorodnyPilot ”jest naprawiany i ponownie uruchamiany, ponieważ początkowy pilot był„ zbyt złożony ”i nie był tak zakorzeniony, jak chcieliby zarządzający siecią.

Na początku pomyślałem: „Obóz też? Niemożliwe!” Ale kiedy przeczytałem plik Wyciekł rzekomy pilotW 100% zrozumiałem, skąd pochodzą dyrektorzy …

Według Marka Petowitza, dyrektora generalnego The CW, są oni zaangażowani w sprawienie, by ten program zadziałał! Więc jest przynajmniej srebrna podszewka.

Powodem, dla którego latasz pilotami, jest to, że czasami tęsknisz za czymś, a to był tylko błąd. Całkowicie wierzymy w załogę. Wierzymy w Diablo [Cody] I wrzos [Regnier], książka. Wierzymy w patronat Grega Berlantiego i Warnera [Bros. TV] Studia. W tym przypadku pilot nie zadziałał. Ale ponieważ widzieliśmy wystarczająco dużo elementów, chcieliśmy dać mu jeszcze jedną szansę. Dlatego nie chcieliśmy iść dalej z tym, co mieliśmy. Tonalnie mogłem się poczuć trochę poza obozem. Tak naprawdę nie poczuł swoich korzeni tak, jak to robił. Ale znowu, uczysz się rzeczy, kiedy czegoś doświadczasz. W tym przypadku poczuliśmy się tak, jakbyśmy cofnęli się o krok i wrócili do deski kreślarskiej.

IDK jest dla was wszystkich, ale wolę, aby program był dobry i spóźniony niż oczekiwano, a nie wcześniej, i nie wyszedł dobrze.

Krótko mówiąc, Internet jest również zadowolony, że CW parafrazuje to:

Zostawię cię z tym:

Zanim zaczniesz się śmiać i śmiać z przeróbki pilota Powerpuff, pamiętaj, że Game of Thrones i piloci też się przerobili

BuzzFeed Daily

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Były aktor "Tarzana" jest jedną z 7 ofiar katastrofy lotniczej w Tennessee

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top