Aktorka Abigail Breslin atakuje użytkownika Instagrama, który skrytykował ją za noszenie maski na twarz

Nominowana do Oscara aktorka Abigail Breslin, znana z roli w Little Miss Sunshine, zamknęła użytkownika mediów społecznościowych, który skrytykował ją za noszenie maski. Breslin publicznie podkreślała znaczenie noszenia masek na twarz, odkąd jej ojciec zmarł na COVID-19 w zeszłym roku.

po cenniku Rozpiętość Na zdjęciu na Instagramie, jak jeździ w poniedziałek na The Big Apple Coaster w Las Vegas, jeden z użytkowników skomentował: „Kto jest żałosnym nieudacznikiem w masce?”

Breslin zwrócił się do komentatora twarzą w twarz: „Tym żałosnym przegranym będę ja, ktoś, kto stracił ojca dla kogoś, kto nie nosił maski i dał mu COVID. Możesz teraz odejść”.

Komentarz Breslin nie został odstraszony przez komentatora, który odpowiedział: „Jestem pewien, że noszenie maski nie uratuje nikomu życia. Oczywiście wiem więcej od niej, jeśli myślała, że ​​ktoś, kto nie miał maski, zabił jej ojca, gdy był w rzeczywistości wątły”.

Inni fani i obserwujący bronili aktorki i jej ojca, ale ona nalegała, aby zamiast tego zgłoszono profil.

„Powiedzenie, że mój ojciec zmarł, ponieważ był słaby, jest czymś, czego nie przyjmę” – napisał Breslin.

Urzędnicy służby zdrowia podkreślają, że maski znacznie zmniejszają ryzyko transmisji COVID-19.

68. doroczne nagrody Gildii Reżyserów Amerykańskich — przyjazdy
Aktorka Abigail Breslin bierze udział w 68. dorocznym rozdaniu nagród Gildii Reżyserów Amerykańskich w Hyatt Regency Century Plaza 6 lutego 2016 r. w Los Angeles w Kalifornii.

Jason Laveris


Około rok temu Breslin ogłosiła, że ​​jej ojciec, Michael Breslin, zmarł w wieku 78 lat z powodu COVID-19.

„O 18:32 czasu EST moja piękna, cudowna, niesamowita, bohaterska i cudowna mama odeszła po pożegnaniu z moją rodziną” – napisała na Instagramie. Poczta na czas. „To COVID-19 odciął życie mojemu słodkiemu tacie”.

„Tęsknię za tobą, tato. Nie mogę się doczekać, kiedy cię znowu zobaczę. Nigdy cię nie zapomnę”.

Kiedy jej ojciec po raz pierwszy został podłączony do respiratora, Breslin podkreślił znaczenie noszenia maski.

„To ja mówię, że jeśli zapytasz mojego tatę: maska ​​jest o wiele bardziej niewygodna niż respirator” książki. „Więc będziesz wymiotować. I załóż swoją cholerną maskę. Proszę. Nikt nie musi przez to przechodzić.”

Oprócz roli w Little Miss Sunshine, Breslin zagrała także w filmach „Zombieland” i serialu telewizyjnym „Scream Queens”.

READ  Matt Cardona przebrany za Jona Moxleya atakuje Nicka Gage'a na GCW Zombie Walk

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top