Aktor Game of Thrones, Joseph Gatt, aresztowany za skontaktowanie się z nieletnim pod zarzutem napaści na tle seksualnym

Aktor Joseph Gatt został aresztowany w zeszłym tygodniu po tym, jak śledczy z Departamentu Policji w Los Angeles twierdzili, że był zamieszany w „jawne kontakty seksualne przez Internet” z nieletnim mieszkającym w innym stanie.

Według informacji o więźniu uzyskanych przez Fox News Digital w środę, 50-latek został zatrzymany 6 kwietnia po tym, jak władze wykonały nakaz przeszukania jego domu w Los Angeles.

Grupa zadaniowa Departamentu Policji w Los Angeles ds. przestępstw internetowych przeciwko dzieciom wszczęła dochodzenie w sprawie Gatta po otrzymaniu rzekomych informacji.

Pobierz aplikację FOX 5 DC News, aby otrzymywać najświeższe wiadomości i lokalną pogodę

LOS ANGELES, CA, WRZESIEŃ, – 10: Aktor Joseph Gatt uczestniczy w wydarzeniu inauguracyjnym Blu-ray/DVD „Star Trek Into Darkness” w California Science Center w dniu 10 września 2013 r. w Los Angeles, Kalifornia. (Fot. Paul Archuleta/FilmMagic)

Miał również nakaz aresztowania w związku z podobnym incydentem z udziałem małej ofiary, który policja przekazała Fox News Digital. Został aresztowany za kontakt z nieletnim pod zarzutem napaści na tle seksualnym.

Policja stara się teraz „zidentyfikować dodatkowe ofiary” po aresztowaniu Gata.

Subskrybuj FOX 5 DC na YOUTUBE

Gatt został wpuszczony do więzienia hrabstwa Los Angeles 6 kwietnia o 9 rano czasu lokalnego i został zwolniony po wpłaceniu 5000 $ kaucji w południe tego samego dnia.

Według IMDb Gatt pojawił się w programach telewizyjnych, w tym w „Game of Thrones” i „NCIS: New Orleans”.

Przedstawiciele Gatta nie odpowiedzieli od razu na prośbę Fox News Digital o komentarz

READ  AEW ciągnie zapaśnika Briana Kendricka za „odrażające” komentarze z przeszłości dotyczące 9/11, Holokaustu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top